Vibruojantys nagučiai

Taip, jūs perskaitėte ir supratote visiškai teisingai. Ši nagų dailės technologija dar nėra labai populiari. Cy Tymothy –  nekvalifikuotas nagų  priežiūros srityje, tačiau sukūrė šį bei tą, kas puikiai tinka ne kasdieniam manikiūrui. Savo populiarioje knygoje Super Sneaky Uses for Everyday“ jis aprašo unikalų būdą, kaip mažytę, nebrangią elektroniką galima paversti netradiciniu nagų dizainu. Tokiu manikiūru ne tik nustebinsite aplinkinius, bet juos ir sužavėsite.

Štai ko jums prireiks, norint pasidaryti „vibruojantį“ manikiūrą:

pilnai paruošto priklijuojamo nagučio formos,  1.5 volto laikrodžio baterijos,  1.5 volto vibruojančio motoriuko, lanksčios drugelio figūrėlės, skaidrių apskritimo formos lipdukų, mažų drugelio formelių dekoravimui ir nagų klijų.

Patarimas: laikrodžio bateriją ir motoriuką galima rasti bet kurioje elektronikos reikmenų parduotuvėje, o drugelių ir kitų aksesuarų – meno reikmenų parduotuvėse.

Vibruojantis motoriukas turi du laidus: raudoną ir mėlyną. Raudonasis lipduku pritvirtinamas prie baterijos (kaip parodyta nuotraukoje), o mėlynas priklijuojamas prie mažo rožinės spalvos drugelio. Kai mėlynas laidas prisiliečia prie baterijos, drugelis pradeda judėti.

1. Dekoruokite nagutį mažais prilipdomais drugeliais. Tada  palikę šiokį tokį tarpelį nuo nago odelės, priklijuokite abipusę lipnią juostelę.

2. Naudodamos nagų klijus nago priekyje pritvirtinkite vibruojantį motoriuką, o laidus prispauskite prie jau anksčiau pridėtos lipnios juostelės.

3. Mėlyną (didesnį) drugelį priklijuokite prie motoriuko, o mažesnįjį rožinį priklijuokite prie raudono laido.

4.  Mažą bateriją priklijuokite ant lipnios juostelės, kuo arčiau nago odelės.

5. Rausvasis drugelis yra labai lengvutis, todėl raudonas laidas jį laiko pakeltą. Tačiau, jeigu jūs jį paspausite žemyn ir priliesite prie baterijos, tada mėlynasis drugelis pradės virpėti.

Knygos bei šio nagų dizaino autorius – Cy Tymony.

***

Profesionalios vertimo paslaugos

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.