Kaip prižiūrėti nagus žiemą

Norint išlaikyti gražius, sveikus nagus šaltuoju metų laiku, teks pasirūpinti jų priežiūra. Pagrindiniai priežiūros patarimai:

1. Apsauga
Saugoti rankas bei nagus nuo šalčio dėvint pirštines. Jei pirštai vis tiek sušąla, naudinga einant miegoti ištepti rankas bei nagus maitinančioju kremu ir miego metu dėvėti medvilnines pirštines. Taip pat svarbu atlikti namų valymo darbus bei rankomis plauti indus dėvint pirštines.

2. Rankų (nagų) losjonas
Atrodo, ši priemonė nėra labai svarbi, tačiau ji praturtina vitaminais nagus bei rankas, pastebėsite, kad nagai mažiau trapūs, mažiau sluoksniuojasi, o su nagų odelėmis taps paprasčiau tvarkytis.
Kiekvieną kartą nusiprausus rankas, įpraskite pasitepti kremu. Taip jos niekada neišsausės.

3. Venkite kvapnių kremų bei losjonų
Kvapą losjonams suteikia cheminiai priedai, kurie dažniausiai džiovina rankas bei nagus. Paieškokite natūralių priemonių.
nagu-prieziura-ziema
4. Taupiai naudokite nagų lako valiklį
Ypač šaltuoju metų laiku, nagų lako valiklis gali dramatiškai džiovinti nagus. Tad patariama nagų lako valiklių naudotis ne dažniau nei kartą per savaitę, jį rinktis be acetono. Tiesa, nagų lako gramdymas, lupimas ar dildymas nuo nagų yra dar blogiau už nagų lako valiklį!

5. SKaitykite etiketes
Karbamidas, fosfolipidai bei pieno rūgštis yra visi ingridientai, kurie turėtų dominti ieškant nagų drėkiklio. Minėtos sudėtinės dalys užtikrina nagų drėkinimą bei apsaugą nuo pažeidimų.

6. Būkite švelni savo nagams
Nagų priežiūra neturėtų būti pernelyg uoli. Taip pat nagus turėtų pavykti nusilakuoti iš pirmo, o ne antro ar trečio karto, nes nepavykusios nagų dailės valymas kelis kartus kenkia nagams. Nepersistenkite su mechaninių priemonių naudojimu nagams: poliruokliais, šveitikliais ir t.t. Galbūt ne visos priemonės jums reikalingos. Kuo mažiau varginsite nagučius, tuo lengviau jie prisitaikys prie šalto oro.

7. Mityba yra svarbu
Valgyti subalansuotą maistą, nebadauti. Špinatai, žuvis ir bananai ypač patinka nagams.

Sėkmės!

***
Parduoda skaldytas malkas

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.