Spalvotas akrilas

Kosmetikos gamtinoja Young Nails Imagination pristato naujovę – spalvotus akrilinius nagus. Iki šiol buvo galima pasidaryti tik skaidrius ir permatomus priauginamus nagučius, o jau spalvą ir nagų laką – pasirinkti pačioms. Tikriausiai jau teko girdėti, jog akriliniams nagučiams nagų lako valiklio su acetonu geriau nenaudoti, nes jis pažeidžia visą priauginto nago strūktūrą.  Art Powders  – taip vadinamas specialus spalvotas akrilas. Spalvas galima sumaišyti, tada gausime nevienspalvį, o margą raštą. Young Nails Imagination  kol kas pristatė tik 11 skirtingų atspalvių, kurie jūsų nagutį pavers daug gyvybiškesniu ir, žinoma, nereikės kas kartą jaudintis dėl nepadaryto manikiūro. Galima rinktis nuo neoninių iki pastelinių atspalvių, žėrinčių arba metalo blizgesio turinčių akrilinių nagučių.

 1. Paruošiame natūralų nagutį: nustumiame odeles, pašaliname riebalų sluoksnį, vidutinio švelnumo dilde pašiaušiame nago paviršių, nuvalome pavišiuje susikaupusias dulkes. Nagutį patepame baltymų prisotintu skaidriu sutvirtinimo laku.

 2. Visą nagutį patepame rausvu nagų laku. Prieš tai naudota sutvirtinimo priemone paryškiname tą vietą, prie kurios tvirtinsime akrilą.

3. Prie nago pridėkite nago formelę arba tipsą. Formuodamos nagutį vienu metu derinkite net keletą spalvų: rožinę, juodą, smėlio atspalvio ir metalo blizgesio turintį perlų atspalvį. Įsitikinkite, kad akrilas gerai prisitvirtino prie jūsų natūralaus nago. Pabaigai, kad ką tik pagamintas nagutis dar labiau sutvirtėtų, jį patepkite standikliu.

 4. Kai tik nagutis išdžiūsta ir sutvirtėja, dilde suteikite jam galutinę formą.

5. Naudikite specialų įrankį YN-99, kad perėjimas nuo natūralaus prie akrilinio nagučio būtų kuo mažiau pastebimas.

 6. Nagutį patepkite apsauginiu skaidriu geliniu nagų laku, kad išlygintumėte paviršių. Palaikykite po UV lempa apie dvi minutes.

 Galiausiai, kai viskas bus baigta, nago odeles palepinkite įtrindamos rožių aliejuku.

 

***

Profesionalus renginių organizavimas

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.