Priauginami nagučiai
Daugelis moterų svajoja apie ilgus ir išpuoselėtus nagus. Tačiau kartais kyla klausimas: ką daryti, jei nagai lūžinėja, sluoksniuojasi ir juos labai sunku užauginti? Profesionalai teigia, jog yra būdų turėti svajonių nagučius. Vienas geriausių tokių sprendimų – nagų priauginimas. Šiame straipsnelyje rasite viską, ką reikia žinoti apie šią procedūrą.
Nagų priauginimas vis dažniau sutinkama frazė, nes šiuo metu tokie nagučiai ant bangos. Šiuo būdu papuošti nagai atrodo tvarkingai bei išpuoselėtai, o pirštai – ilgesni ir grakštesni. Žinoma, ant priaugintų nagučių daug ilgiau laikosi lakas. Iš tiesų žodis „priauginti” nėra visiškai tikslus šiai procedūrai apibūdinti. Iš tikro nagai yra padengiami specialiu akrilo arba specialaus gelio sluoksniu. Tinkamai prižiūrimi jie gali išsilaikyti apie 4 mėnesius. Beje, priauginti nagučiai lūžta daug rečiau.
- Priauginimas su akrilu
Kaip ir prieš kiekvieną procedūrą, svarbu nagučius tinkamai paruošti. Rankos švariai nuplaunamos, nustumiamos odelės. Nagų paviršius pašiaušiamas specialia dilde, o vėliau jie nuvalomi specialiu riebalus pašalinančiu skysčiu. Tai atlikti būtina, nes labai svarbu, kad būsimojo nago paviršius kuo geriau priglustų prie natūralaus nago, tarp jų nebūtų jokių tarpelių.
Po nago galu klijuojamas specialus lipdukas arba ant jo gali būti tvirtinama plastikinė forma. Ant jos (iš išorinės pusės) tepama arkilo masė. Ji gaunama maišant akrilo miltelius su specialiu skysčiu. Tokiu būdu suformuojamas norimas nago dydis bei forma. Akrilo masę galima ruošti ir iš spalvotų miltelių, tada priaugintas nagas atrodys kaip nulakuotas.
Svarbu atsiminti, jog akrilo masė gali būti tepama tik 1 sluoksniu. Visa procedūra gali užtrukti net iki 2 valandų, todėl teks turėti nemažai kantrybės. Akrilu labai lengva modeliuoti problemiškos formos nagučius. Naudojant akrilo masę galima sukurti begalybę variantų: iš dvispalvių miltelių – galima daryti prancūzišką manikiūrą, iš spalvotų – išlieti pageidaujamus ornamentus. Akriliniai nagai nuimami naudojant akrilą tirpdantį skystį.
- Priauginimas su geliu
Paruošimo procedūra analogiška, kaip ir dirbant su akrilu. Nagų priauginimo gelis yra tąsi skaidri masė, kuri, skirtingai nei akrilas, ant nago tepama trimis sluoksniais. Prieš tai po nagu klijuojamas lipdukas ar tvirtinama plastikinė forma – taip nagai pailgėja. Kad užtepta masė sukietėtų, nagai džiovinami po ultravioletinių spindulių lempa. Išdžiūvę gelio nagai labai blizga, jų nereikia poliruoti, iš karto galima lakuoti norima spalva. Visa procedūra trunka taip pat apie dvi valandas. Norint gelio nagus nuimti, reikia juos nudildinti specialia dilde.
Tiek akrilo, tiek gelio nagai atrodo labai panašiai, jų priauginimo technikos taip pat analogiškos. Skirtumas yra tik tas, kad akrilo masė greičiau kietėja, o gelio – tik pakaitinta UV lempa. Taip pat akrilinius nagus lengviau pašalinti, o gelinius reikia dildinti tol, kol pasieksite natūralų nagą.
MITAS – dėl poveikio natūraliems nagams…
Daugelis kalba, kad nuėmus priaugintus nagus, natūralieji atrodo labai prastai. Tačiau anot patyrusių manikiūrininkių, jeigu procedūros atliekamos profesionaliai, naudojant kokybiškas medžiagas, baimintis visiškai nėra reikalo. Tokiu atveju natūralūs nagai nepažeidžiami.
Naujausi įrašai
- Kas naujo 2022 nagų pasaulyje?
- 2020 metų vasaros nagų puošmenos
- Artėjančioms šventėms – tamsoje švytintys nagai!
- Šventinis rudeninis manikiūras
- Nagų lako atspalvių tendencijos 2017 metų rudeniui
- Netikėtos nagų dekoravimo idėjos: vielutės ir akmenukai
- Kaip papuošti nagus vestuvėms
- Kaip prižiūrėti nagus žiemą
- Įmantrūs nagučių dizainai Niujorko madų savaitėje
- 2016 metų rudens nagučių mados