Prancūziškas manikiūras

Klasika ir universalumas – du žodžiai, kurie tiksliausiai apibūdina prancūzišką manikiūrą. Jis tinka prie bet kokios aprangos ar progos. O įvariausios variacijos priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Jis dar ir šiandien labai populiarus. Tai lyg klasikiniai juodi aukštakulniai, kuriuos privalo turėti kiekviena save gerbianti moteris. Truputis įgūdžių – ir prancūzišką manikiūrą galima pasidaryti pačiai.

1 ŽINGSNIS

Pirmiausia paruošiamos rankos. Patariama jas nušveisti grūdėtuoju šveitikliu, kuris ne tik pašalina negyvas odos ląsteles, bet ją ir pamaitina bei sušvelnina.  Užtepk storą sluoksnį šveitiklio ir  1-2 minutes masažuok rankas, lyg plautum muilu. Nuskalauk drungnu vandeniu. Jeigu šveitiklis riebokas, riebalų perteklių nuo nagų pašalink losjonu suvilgytu vatos lapeliu.

2 ŽINGSNIS

Dilde nagams suteikiam forma. Klasikiniam prancūziškam manikiūrui nagai neturėtų būti labai ilgi. Šiuo metu madingiausia forma – ovalo arba kvadrato.  Kokybiška, geriau – plastikine, dilde brūžuodama viena kryptimi suteik nagams norimą ilgį ir formą. Atplaišėles nuvalyk vata.

3 ŽINGSNIS

Nuo nago šaknies pašalinamos arba nustumiamos odelės. Jas tik nustumiant mažesnis pavojus susižeisti, be to, taip manikiūras padaromas daug greičiau. Norint odeles nukirpti, rankas prieš tai reikėtų pamirkyti. Odeles aplink nagus suminkštink patepusi specialia priemone. Mediniu, plastikiniu arba metaliniu įrankiu jas švelniai nustumk prie nago šaknies. Jeigu odelės labai ilgos, prieš tai pamirkiusi nukirpk plonomis žirklutėmis.

4 ŽINGSNIS

Nagų paviršius padengiamas apsauginiu skaidriu laku.  Jis saugo nuo spalvoto lako pigmentų poveikio. Ypač svarbu nagus apsaugoti prieš lakuojant ryškiaspalviu laku, antraip jie gali pradėti gelsti. Padenk nagus apsaugine priemone ir leisk nudžiūti.

5  ŽINGSNIS

Svarbiausia darant prancūzišką manikiūrą – nagų galiukus nulakuoti baltu matiniu laku. Tai sukuria švarių ir tvarkingų rankų įspūdį.   Kad nagų galai būtų lygiai padengti, galima naudoti specialias klijuojamąsias plokšteles. Tačiau pasipraktikavus tai padaryti galima ir be jų. Ant nuaugusios nago dalies teptuko šonu, sukdama lanku, užtepkt balto lako. Leisk 2-5 min nudžiūti.

6 ŽINGSNIS

Nagas padengiamas matiniu rožinio arba kreminio atspalvio laku. Darant prancūzišką manikiūrą nagus galima lakuoti įvairiai, derinant ir visiškai kitokių spalvų laką. Tik taip nulakuoti jie, žinoma, tiks ne prie visų drabužių. Teptuku tepk lako  per visą nago ilgį nuo šaknies iki galiuko. Baigusi lakuoti, nagus padenk manikiūrą saugančiu laku. Leisk 15-20 minučių visiškai išdžiūti.

7 ŽINGSNIS

Paskutinis štrichas – pabaigoje patepk rankas maitinamuoju rankų kremu.

O dabar galima ir į darbą, ir į pokylį!

***

http://prodentum.lt

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.