Pedikiūras su obuoliais

Darydamos grožio procedūras, kuo daugiau produktų stenkitės pasirinkti iš savo sodo asortimento ar natūralios gamtos. Šį kartą pristatome kaip pasidaryti pedikiūrą su obuoliais.

 Kad sukurtumėte dar jaukesnę aplinką, į pagalbą pasitelkite keletą žvakių.

O dabar pradėkime:

1. Į vonelę pripilkite šilto vandens, į jį idėkite akmenukų taip pat keletą obuolių skiltelių.Taip pat patariame vandenį suminkštinti  tirpalu su natūralaus šilko dalelėmis. Pėdas pamerkite ir laikykite apie penkias minutes.
2. Paruošiame nagučius – jei reikia, apkarpote žirklutėmis, nudildžiuojate, nustumiate nagų odeles. Specialiu aparačiuku pašaliname nuospaudas bei negyvas odos ląsteles.
3. Dabar specialia priemone nušveičiame pėdas. Geriausia būtų vaikiškas ruduoju cukru ir obuoliais praturtintas šveitiklis iš Glo Girl Body Products linijos.  Pėdas nušluostykite karštais garais prisotintais rankšluoščiais.

4. Pėdoms uždėkite specialią šveičiamąją kaukę ir palaikykite apie 10 minučių. Ją pašalinkite karštais garais prisodrintais rankšluoščiais.
5. Pats metas masažui. Gerai patrinkite pėdas bei blauzdas. Tam naudokite specialų masažo aliejuką arba tiesiog kūno kremą.

6. Palaukiame, kol kremas susigers, tada nagutį patepame nagų lako pagrindu, vėliau – dviem sluoksniais pasirinktos spalvos nagų lako. Pabaigoje nagučius galime apipurkšti nagų lako standikliu.

***

Lentos terasai

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.