Pedikiūras „Spa“

Pedikiūras „Spa“ tarsi du viename: ir maloni vandens raminanti terapija bei gera pėdų ir kojų pirštų nagučių priežiūra. Tai bene viena populiariausių grožio salono klienčių paslauga. Pedikiūrui „Spa“ naudojami tik natūralūs jūros augaliniai produktai. Keletas patarimų, kaip namuose pasidaryti šį pėdoms skirtą malonumą.

Norint pasidaryti tokį pedikiūrą, iš pradžių reikės šiokių tokių investicijų. Pirmiausia reikėtų įsigyti 1,8 ar 2,5 kvadratinių metrų pločio pėdų vonelę, kuri turi masažavimo funkciją. Taip pat prireiks dviejų kėdžių, specialios Spa produkcijos ir jau galime pradėti. Jei negailite pinigų galite įsigyti visą masažinę vonią. 🙂

Pasiruošimas
Prieš pradėdamos įsitikinkite, kad visi naudojami įrankiai yra kruopščiai dezinfekuoti. Tada muilu atidžiai nusiplaukite rankas. Jas taip pat patariama dezinfekuoti antibakteriniu skysčiu.

Paruoškite reikiamus daiktus: pedikiūro instrumentai, Spa produktai, rankšluosčiai ir pasirinktas nagų lakas ar keli.

Tam, kad pedikiūras taptų dar malonesnis, galima susikurti ypatingą aplinką, naudojant mėgstamą muziką, žvakes, gėles, smilkalus ir kitokias panašias smulkmenas. Tai priklauso nuo kiekvienos merginos kūrybiškumo ir fantazijos.

Visada atkreipkite dėmesį į tai, kokia jūsų sveikatos padėtis: ar ant pėdų nėra atvirų žaizdų, ar produktai nesukels alergijos ir pan.

Visa procedūra gali užtrukti apie valandą ar dvi, todėl nedarykite visko paskubomis. Vien pėdų masažas užtruks apie 20 minučių, todėl dar kartą kartoju: neskubėkite ir skirkite tam pakankamai laiko.

Vonelės paruošimas 

Vonelę pripildykite pakankamai šilto vandens. Jis turėtų būti tinkamos temperatūros, kad galėtumėte pasimėgauti jakuze. Į vandenį įpilkite specialių mirkymo skystį (geriausia, kad jis būtų su jūros dumblių mineralais, kurie valo, dezodoruoja ir atpalaiduoja), tada luktelėkite minutę, kol cirkuliuojantis vanduo pasidarys putotas.

Patariame būti apsigobus tik chalatu, kad procedūros metu jaustumėtės patogiai. Švarias ir sausas kojas pamerkite į vonelę.  Labai svarbu, kad į ją tilptų abi pėdos iš karto, jos turėtų pakankamai erdvės, nebūtų pernelyg suspaustos.

Po 8-10 minučių į vandenį įberkite jūros druskos. Tai padarys jūsų pėdas minkštesnes, bei padės apsaugoti pėdas nuo išsausėjimo. Galima pasirinkti jūros druską su specialiu aromatu: arbatmedžio ar eukalipto.

Pamirkykite dar 5 minutes. Ištraukus pėdas iš vonelės jas švelniai pamasažuokite su ryžių atsijomis, bei įtrinkite aliejuku, prisotintu vitaminu E. Leiskite pėdoms šiek tiek pailsėti ir jų nelieskite bent keletą minučių. Tada nuvalykite sausu rankšluosčiu ir tęskite pedikiūro procedūrą kaip įprasta, užbaigiant pasirinktos spalvos nagų laku.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.