Pedikiūras. Pasidaryk pati!

 

Koju-nagu-pedikiuras

Kiekvienai moteriai kojų grožis ir sveikata yra įvaizdžio dalis. Būtent dėl to, mes rūpestingai turime prižiūrėti savo kojytes nepriklausomai nuo avalynės, atvira ji ar uždara.

Norint atlikti puikų pedikiūrą, nebūtina lankytis salone. Galima jį pasidaryti ir namų salygomis, svarbiausia žinoti kaip tai daroma. Belieka skirti valandėlę sau, pasitelkus lašelį kantrybės, ir rezultatai tikrai Jūsų nenuvils.
Svarbiausios sąlygos darant pedikiūrą namuose
Vonelės paruošimas
Iš pradžių paruoškite vonelę su šiltu vandeniu. Įpilkite į ją šampūno arba skysto muilo. Taip pat vandenyje galite ištirpinti kelis lašelius aromatinio aliejaus. Taip lengviau atsipalaiduosite.

Ką įdėti į vandenį, spręskite pačios, svarbiausia, kad Jūsų kojoms būtų šilta ir patogu. Vandenyje oda ir nagai suminkštėja ir tada lengviau atlikti procedūras.
Pedikiūro eiga
Prieš pradedant, reikia kruopščiai išplauti kojas ir nuvalyti nagų laką. Po to kojas įmerkite į vonelę ir laikykite netrumpiau nei 5 minutes. Po to rankšluosčiu nušluostykite abi kojas ir pradėkite dailinti nagučius.
1. Apkarpykite nagus, suteikdamos jiems kvadratinę formą. Tokia forma patariama tam, kad išvengtumėte nago įaugimo į odą. Pasinaudokite dilde ir „pašlifuokite“ kampučius. Taip pat apglūdinkite nago plokštelę specialia dildele.
2. Pašalinkite odelę aplink nagą specialiu prietaisu. Nuvalykite nešvarumus ir pašalinkite sausą, suragėjusį sluoksnį. Taip pat ne pro šalį pamasažuoti pėdas.
3. Prieš lakuojant nagus Jums norima spalva, padenkite nagą lako pagrindu. Jis apsaugos nagą nuo kenksmingo cheminio poveikio ir padės lakui tolygiai pasiskirstyti ant nago.

 

Nemokamas patarimas

 

Kad lakas ilgiau išsilaikytų, jį geriau tepti dviems sluoksniais, o po to užtepti užtvirtinamuoju skysčiu. Nepamirškite atskirti nagučių specialiomis, liaudiškai vadinamomis „nagų šukomis“, –

tai palengvins nagų pedikiūro proceduras dildinant ir lakuojant nagučius.

 

Svarbus pastebėjimas

 

Nedžiovinkite nagų lako karštu oru, kad lakas nesutrupėtų.

Štai taip, visiškai nesudėtingai, nesugaištant daug laiko, pedikiūrą galima atlikti namų sąlygomis.

***
Vestuvinės SUKNELĖS

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.