Patobulinkite savo nagų priežiūros įgūdžius

Žurnalas SELF šių metų lapkričio mėnesio numeryje išspausdino keletą patarimų, kaip kaip pasidaryti manikiūrą, kad gautume maksimaliai gerą rezultatą. Anot straipsnio autorės Maridel Reyes, visada pravartu patobulinti savo techninius sugebėjumus.

1. Nagų forma. Ovalūs nagai visada yra geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju nėra jokių aštrių ar kvadratinių kampų, kurie gali užkliūti, nulūžti ar kaip kitaip sugadinti manikiūrą. Jei nagui parinksite ovalią formą, nagų lakas laikys tvirčiau, o manikiūras išliks ilgiau.

2. Patarimai dildžiavimui. Daugelis mūsų nagus dildžiuojame netaisyklingai, t.y. staigiais judesiais pirmyn ir atgal. Tokiu atveju kraštas lieka nelygus, o pats nagas yra linkęs sluoksniuotis ir greičiau lūžta. Vietoj to, geriau rinkitės vidutinio smulkumo dildę ir brūžinkite tik viena kryptimi.

3. Drėkinimas. Kai nagai yra tinkamai sudrėkinti, jie yra labai lankstūs todėl rečiau lūžta. Kyla klausimas, kaip tinkamai tai padaryti? Geriausia būtų pasirinkti nagų odelių aliejuką, kuris būtų praturtintas vitaminu E. Jį naudokite prieš rankas patepant drėkinamuoju rankų kremu.

4. Naudinga žinoti. Kuo labiau rankos dirba, tuo greičiau auga nagai. Judesys pagerina kraujotaką bei skatina aktyvią raumenų veiklą. Tokiu būdu nagai aprūpinami didesniu kiekiu maistingųjų medžiagų. Geriau nagučių augimo paskatinimui naudokite natūralias priemones, tokias kaip baltymai ar keratino turintys produktai, nei kasdienis tepimas stiprinančiu nagų laku.

5. Pašalinkite viską, kas nereikalinga. Prieš bet kurią nagų stiprinimo procedūrą privalu tinkamai pašalinti nagų laką. Tam kuo puikiausiai tiks beacetonis nagų lako valiklis. Rimtąją chemiją į pagalbą pasitelkite tik tada, kai norite pašalinti geliu priaugintus nagus. Bet koks kremas, aliejukas ar stipriklis nepasieks nagučio, jei jis bus nulakuotas.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.