Patarimai mėgstančioms kapstytis sode

Jei esate viena iš gėlių mėgėjų ir nežinote kaip prižiūrėti nagučius – keletas patarimų kaip tik jums!

Jei turite pomėgį kapstytis sode – tai dar nereiškia, kad esate pasmerkta turėti negražius nagus. Reikia tik truputėlio pastangų ir jūsų rankos atrodys fantastiškai. Žinoma, prieš bet kokį darbą, reikia užsimauti pirštines. Geriausia būtų specialios, sodo darbams skirtos pirštinės, kurias matote paveikslėlyje (viršuje).  Jos apsaugos jūsų nagučius nuo sužeidimų, išsausėjusios, suskeldėjusios rankų odos ar atsirandančių nuospaudų.

Tam, kad lūžiai nebūtų itin skaudūs, sodininkėms nepatariame turėti įspūdingo dydžio nagučius. Geriausia būtų trumpučiai ar vidutinio ilgio.  Stiprinamąjį nagų laką privalu užsitepti kasdien, arba jį naudoti kaip pagrindą prieš lakuojant spalvotu nagų laku.

Po ilgos ir varginančios dienos jūsų rankoms reikia tikro stebuklo, kad jos atsigautų. Tačiau kas gali būti gražiau už ką tik prasiskleidusį žiedą, kai pamatai savo triūso vaisius. Tai atperka bet kokias kančias prižiūrint nagučius. Taigi po dienos darbų sode dantų šepetėliu švelniais judesiais pašalinkite susikaupusį purvą. Atkuriamuoju rankų kremu patepkite gausiau tas vietas, kuriose oda itin išsausėjusi ar ten, kur atsirado nuospaudų. Procedūrą užbaikite drėkinamuoju losjonu bei nagų odelėms skirtu aliejuku.

 

***

dviračiai internetu

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.