Nuostabūs nagučiai per 5 minutes!

Dar nežinote, koks pats greičiausias būdas padaryti nagučius nuostabiais? Pateikiame keletą patarimų kaip tai padaryti. Tai galima pavadinti express manikiūru.

Kai skubate, svarbiausia kuo greičiau ir tiksliau priimti sprendimus. Šiam tikslui jums padės vienas žodis: prioritetas. Ar jūs norite nagus formuoti, ar lakuoti? Ar norite greitai džiūstančio lako, ar viską norite atlikti palaipsniui?

Greitai džiūstantis nagų lakas yra tikrai geras sprendimas (kol jis tvirtės spėsite pasitikrinti paštą ar pagooglinti, jei būsite atsargesnė, galite užsivilkti ir ilgarankovius marškinius). Tačiau yra ir savų minusų: lygiai taip, kaip greitai šis lakas nudžiūsta, lygiai taip pat greitai jis nusilupa. Taigi, daugelis manikiūro specialistų teigia, kad greitai džiūstantį nagų laką reikėtų naudoti tik labai išskirtiniais atvejais. Geriau skirti vieną dieną ir pasidaryti tikrai gerą manikiūrą, o tik po to kasdien jį atnaujinti greitai džiūstančiu bespalviu nagų laku.

Nepatikėsite, tačiau yra ir tokių greitai džiūstančių nagų lakų formulių, kurios atsparios greitams pažeidimams. Vienas tokių pavyzdžių –  L’Oreal Shock Proof. Mūsų išbandyta ir patvirtinta technika: labai atsargiai, ką tik nulakuotus nagučius (vos pradėjus stingti nagų lakui) panardinkite į ledo šaltumo vandenį 30 sekundžių. Tai dar labiau sutvirtins nagų lako sluoksnį.

Express manikiūrui tinkamiausi atspalviai yra šviesūs arba skaidrūs. Viena garsių manikiūrininkių Ferri teigia: “ jei netyčia lakuojant nagučius šepetėliu ištepsite panagę ar nago odelę, nereikės dėl to baimintis, nes to tiesiog nesimatys“.  Štai ir dar keletas minučių, kur galite sutaupyti.

Jei manikiūras jau ne kartą taisytas, ir apsauginis sluoksnis teptas daugiau nei du kartus, pats laikas jį pašalinti. Patariame rankinėje visada turėti vienkartinio naudojimo nagų lako valiklio prisotintus vatos diskelius. Tada bet kuriuo metu (važiuojant autobusu ar lekiant į susirinkimą) galėsite pašalinti negražiai atrodančia spalvą.

Jei neturite nė trupučio laiko lakavimui, tokiu atveju nagučius tiesiog švariai nuvalykite, nupoliruokite specialia kepminėle ir patepkite drėkinamuou kremu. Tada nagučiai atrodys tvarkingi ir spindintys.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.