Nauja akrilinių nagučių technika „Dip it”

Išleista nauja akrilinių nagučių priauginimo priemonių linija „Dip It” (kompanija Parley Innovative Solutions). Remiantis nanotechnologijomis, sukurtas toks nagų akrilas, kuris yra bekvapis, neturi gelsvo atspalvio ir žinoma, daug lengviau daryti nuaugusio nagučio papildymus. Keletas patarimų, kaip naudotis šiuo nauju akrilinių nagučių priauginimo technika ir priemonėmis.

1. Švariai dezinfekciniu skysčiu nuplaukite rankas  ir nagų dilde suteikite jiems norimą formą. Pašalinkite nereikalingas nagų odeles ir nagutį nušveiskite. Nagučius patepkite skystu nagų lako pagrindu ir leiskite jam išdžiūti.

2. Vėliau labai plonyčiu sluoksniu patepkite formą suteikiančiu geliu. Pirmyn-atgal brūkštelėkite ne daugiau kaip tris kartus, ir įsitikinkite, kad gelis pasiskirstė tolygiai.

3. Indelį su baltais milteliais paverskite 45°  kampu ir pamerkite tik nagučio priekį. Ištraukę pirštą šiek tiek papurtykite, kad pašalintumėte miltelių perteklių.

4. Tokiu pat būdu pamerkite ir visą nagutį tik dabar jau į rožinės spalvos miltelius. Kuo skubiau pašalinkite perteklių. Nagutį patepkite  pagrindo geliu, kurį naudojote antrame žingsnelyje. Procedūrą pakartokite su visais nagučiais.

5.  Pats laikas nagutį patepti džiūvimą skatinančiu skysčiu. Viską pakartokite (t.y. 1-4 žingsnelius) su kitos rankos pirštais.

6. Naudodamos vidutinio aštrumo dildę, suteikiame nagučiams norimą formą, o elektrine dilde pašalinkite priauginimo metu atsiradusius trūkumus. Patariame jiems suteikti apvalios arkos formą.

7. Nusiplaukite rankas (tik nenaudokite muilo) ir kruopščiai išdžiovinkite. Nagučius padenkite džiūvimą skatinančiu skysčiu. Palaikykite keletą minučių priešais elektrinį vėjelį, kad visiškai išdžiūtų.

8. Galiausiai, nagus padenkite blizgiu nagų laku ir tepkite ne mažiau kaip dviem sluoksniais. Nagų odeles pamaitinkite specialiu aliejuku ir švelniai pamasažuokite.

Štai jums ir klasikinis prancūziškas manikiūras!

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.