Nagučiai ir dekupažas

Brenda Skermont, viena žymiausių nagų priežiūros specialisčių, niekaip negalėjo sulaukti naujos kartos Gelac  išleistų gelinių nagų lakų. Tai įvyko lygiai prieš metus. Per pirmąsias 15 minučių, kai tik Brenda gavo  šį nagų laką į savo rankas, iškart pradėjo atlikinėti įvairiausius eksperimentus. Ir štai dabar jau galima skelbti jos atlikto tyrimo rezultatus: gelinis nagų lakas turi šiek tiek daugiau galimybių nei įprastas.  Šiame straipsnelyje aptarsime Brendos sukurtą gelinių nagų lakų dizainą, kurį juokais vadina nagų dekupažu.

1 Žingnis: Vadovaudamasi gelinio nagų lako instrukcija, patepkite nagą dviem pagrindinės spalvos nagų lako sluoksniais. Tam, kad jis visiškai išdžiūtų, kiekvieną kartą, užtepus naują sluoksnį, nagutį palaikykite prieš ultravioletinių spindulių lempą apie 2 minutes.

 2 Žingsnis. Tris ar keturias skirtingas gelinio nagų lako spalvas patepkite ant vidutinio storumo plastikinio maišelio ( Brenda naudojo juvelyriniams dirbiniams skirtus maišelius).  Palikite po ultravieletinių spindulių lempa ir laikykite apie dvi minutes. Vienas sluoksnis bus  permatomas, o norint, kad nagučiai atrodytų solidžiau, reikėtų ne mažiau nei dviejų sluoksnių.

3 Žingsnis: Po to, kai gelinis nagų lakas jau išdžiūvęs, jį atitraukite nuo lempos. Naudodamos plonas žirklutes iškirpkite norimos formos lakštelį ir atsargiai nuimkite nuo plėvelės (žiūrėti paveikslėlį).Įsitikinkite, jog lakas tikrai gerai atsiskirs nuo maišelio.

4 Žingsnis: Kuo greičiau suformuotus gabalėlius norima tekstūra padengite nagą. Spalvos gali persidengti. Atskirti gabaliukai turi būti lipnūs ir elastingi. Kuo geriau ir glotniau prilipinkite juos prie nago.

 5 Žingsnis: Kai visi gabalėliai bus savo vietose, jų perteklių atsargiai pašalinkite mažomis žirklutėmis. Naudodamasi pirštukais juos palyginkite, o ypač atidžiai apžiūrėkite nagų kampučius, kad neatsiluptų. Tada patepkite skaidriu permatomu dengiamuoju geliniu nagų lako sluoksniu ar dviem, kad nagučiai įgautų tobulą spindesį ir glotnumą.

***

https://www.vivabatai.lt/moteriski-batai/zieminiai-batai-moterims

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.