Nagų lako paletė

Jei moters rankos išpuoselėtos ir kruopščiai prižiūrėtos, vadinasi ji tikrai rūpinasi savo išvaizda. Nors sveiki nagai atrodo lygiai taip pat gražiai kaip ir nelakuoti, juos nuspalvinti manikiūro specialistai pataria vien dėl neigiamo aplinkos poveikio.

Jei kaip tik dairotės naujo nagų lako, būtinai atkreipkite dėmesį į pačius naujausius: taip sužinosite, kokie atspalviai yra šio sezono topas. Būtinai atsižvelkite į savo aprangą ir spintoje turimą garderobą, sezoną, ar pasirinkta spalva tiks prie kasdienio ar vakarinio makiažo.

Jei renkaties kasdienį – būtina turėti nors vieną brangesnį, tačiau geros kokybės ir ilgai išsilaikantį nagų laką. Tokiu atveju geriausiai tiks neutralios ar pastelinės spalvos, pavyzdžiui, švelniai rožinė, kreminė ar šio sezono madingiausias atspalvis – nude.

Vakarėliui šį sezoną patariama rinktis sodrių matinių atspalvių paletę ar metalo blizgesį turinčius nagų lakus. Pastarųjų spalvų visai nebūtina derinti su apranga ar lūpų dažais. Manikiūras gali būti pagrindinis ir išskirtinis jūsų vakarėlio aprangos akcentas.

O jei akį traukia nestandartinių formų buteliukai, geriau rinkitės kuo mažiau išraitytą, nes buteliuko linkiuose susikaupia tam tikrų nagų lako dalelių, kurios net ir plakant, sunkiai susimaišo. Tokiu atveju bus labai sunku tolygiai padengti nagutį.  Visada atkreipkite dėmesį ir į šepetėlį. Juk svarbiausia ne tik spalva. Tinkamiausias – tai vidutinio minkštumo ir būtinai skirtingo ilgio šereliais. Jei norite patikrinti šepetėlio kokybę, perbraukite juo per nagą ir stebėkite, ar šereliai tolygiai pasiskirsto.

Naudingas patarimas: jei nesate užtikrinta nagų lako kokybe ar spalva, visada pirkite mažesnės talpos buteliuką. Tokiu atveju mokėsite mažiau, ir, jei nepatiks, nebus gaila išmesti.

 

Pateikiame keletą nagų lakų rūšių ir trumpą jų apibūdinimą.

KLASIKINIS. Dažniausiai juo nagą lakuojame du kartus, išskyrus tamsius ir labai ryškius atspalvius, nes tokie nagų lakai paprastai būna daug tirštesni.

PERLAMUTRINIS. Tokie nagų lakai suteikia ypatingą spindesį ir žvilgesį. Juo lakuoti reikia itin kruopščiai, kad nesimatytų šepetėlio potėpių.

GREITAI DŽIŪSTANTIS. Tokiu nagų laku nuspalvinti nagai nudžiūsta per keletą minučių ar net trumpiau.

SU BLIZGIOMIS DETALĖMIS. Nepatikėsite, tačiau būtent toks nagų lakas labai gerai laiko. Galima lakuoti vienu sluoksniu ar dviem, arba plonytį sluoksnį patepti ant matinio atspalvio nagučių.

MATINIS. Neturi įprastinio nagų lako žvilgesio. Tačiau labai lygiai padengia ir nagučiai atrodo lyg aksominiai.

STIPRINAMASIS. Būna su kalciu, deimantų dulkėmis, ar kitomis stiprinančiomis medžiagomis. Juo patariama lakuoti švarius nagučius arba galima patepti ant kito atspalvio nagų lako.

HIPOALERGINIS. Skirtas itin jautrioms rankoms. Nepavojingas, net jei patenka ant nagų odelės. Toks lakas nedirgina ne tik nagų, bet ir rankų.

CHAMELEONINIS. Labai madingas, itin gerai džiūsta, užtenka nagučius nulakuoti vos vienu sluoksniu. Pagrindinio šio lako savybė – judant rankoms keičiasi atspalviai.

NAGŲ DAILĖS. Paprastai tokį nagų laką atskirsite iš mažų buteliukų ir plonyčių teptukų. Juo dažniausiai piešiami įvairūs ornamentai ant jau nulakuotų nagučių. Panaudojus šį laką, nago paviršių būtina patepti specialiu apsauginiu bespalviu nagų laku.

 

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.