Nagų lakavimo idėjos pagal žurnalą „Glamour“

Grožio, mados ekspertų žurnalas Glamour paskelbė keletą naujausių nagų lakavimo tendencijų. Jomis tiesiog neįmanoma nepasidalinti!

Seksualusis sūkurys

Šis prabangiai atrodantis manikiūras iš tiesų yra labai lengvai padaromas. Pirmiausia nagutį reikia nulakuoti pagrindine spalva (šiuo atveju žalia). Tada, nieko nelaukdama, padengite ir antruoju nagų lako sluoksniu (ta pačia žalia spalva). Kol nagų lakas nenudžiūvo, naudodamos ploną teptuką pagrindinę spalvą sumaišykite su geltonos ir baltos atspalviais. Atlikusios šį žingsnelį, švariai nuvalykite plonąjį teptuką ir juo padarykite tris horizontalias S raidės formas. Palikite 10 – 15 minučių nudžiūti. Viską užbaigsite nagus padengdama apsauginiu bespalviu nagų laku.

Privalomi – metalo atpalviai

Kad turėtumėte tokius spindinčius ir žėrinčius nagučius, reikia visai nedaug. Nagą dalijame pusiau vertikalia linija. Vieną puselę nudažome ryškiai oranžine, kitą – ryškiai rožine. Blizgantį, metalo atspalvio sidabrinį nagų laką naudokite kaip dekorą. Pasitelkite fantaziją ir išmarginkite tokiu raštu, koks tik jums atrodys gražiausias.

 

Pedikiūras: +1

Juoda nagų lako spalva visada atkreipa dėmesį. Tačiau šią spalvą galima paversti dar labiau iššaukiančia: vieną pirštą palikdama baltą, o kitus nulakuodama kontrastingąja juoda spalva. Kaip ir pradedant kiekvieną pedikiūrą, svarbiausia yra švariai nuvalyti nagučius. Žymus nagų lakavimo specialistas Thompsonas pataria: tamsios spalvos linkusios didinti nagą, todėl pedikiūras atrodys daug geriau, jei prie nago odelės paliksite nors šiek tiek laisvos vietos. Šis specialistas rekomenduoja šiuos Chanel firmos juodus atspalvius: Black Satin arba Intermezzo.

 

Nagai à la Pablo Picasso

Pakankamai drąsus įvaizdis. Thompson teigia, kad šį manikiūrą reikėtų pradėti nuo dviejų balto nagų lako sluoksnių. Kai nagų lakas pasidarys tvirtas ir visiškai išdžius, naudodama dekoracinį teptuką pradėkite tapyti, t.y. kurti skirtingų dydžių trikampes figūrėles. Pradedame nuo žalios spalvos ir laukiame kada ji išdžius, lygiai tą patį kartojame su juoda spalva.

 

Taškuotas įvaizdis

Pasilinksminkite nagučius lakuodamos elektrine mėlyna spalva su šviesiomis dėmelėmis. O dabar apie viską nuo pradžių: nagus patepkite pagrindine spalva (šiuo atveju mėlyna) ir leiskite nudžiūti. Tada nago kamputyje geltonu nagų laku nupieškite pusę apskritimo. Thomsonas pataria: „jei ant tamsesnio pagrindo tepate šviesesnį nagų laką, pradėkite nuo baltos spalvos“. O dabar pats laikas pasitelkti vaizduotę ir „pataškuoti“. Tai gali būti įvairiausių dydžių ir formų žirniukai. Viską užbaikite nagutį padengdama apsauginiu skaidriu nagų laku.

 

Prancūziškas manikiūras kitaip

Neutralios spalvos ir įprastas prancūziškas manikiūras tikrai gražu, tačiau pats laikas lakuojant nagučius panaudoti šį bei tą naujo. Išbandykite derinti tarpusavyje tokias spalvas kaip balta, oranžinė ar violetinė. Violetine spalva nagutį lakuokite vertikaliai, o oranžine – horizontaliai. Žinoma, prireiks nemažai kantrybės, kol nagų lakas nudžius. Dabar pats metas į rankas paimti dekoracinį teptuką, kad sukurtumėte nuostabius pusmėnulius. Baigusios nagų dekorą, palaukite, kol viskas apdžius ir užtepkite apsauginį skaidrų nagų laką.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.