Nagų formavimas

Apvalūs, kampuoti ar smailėjantys – kiekviena iš mūsų turime vis kitokį požiūrį į tai, kokios formos turėtų būti nagučiai.  Pateikiame keletą patarimų kaip taisyklingai pasidaryti keletą populiariausių nago formų.

NETAISYKLINGOS FORMOS

 TAISYKLINGOS FORMOS

Kiekvienos moters nagučiai yra skirtingi ir unikalūs. Skiriasi jų  natūralus dydis, ilgis ir plotis. Tik labai geras specialistas, atsižvelgdamas į natūralias nago charakteristikas, gali parinkti tinkamą formą. Pačiais populiariausiais pripažįstami šie siluetai: keturkampis, apvalus, ovalus, stačiakampio ir smailėjantis.

Ovalas


Ši forma gali suteikti žavesio be kokio tipo rankai. Ovalas akcentuoja moteriškumą ir grakštumą. Tinka tiek ilgas, tiek trumpas nago plokšteles turinčioms moterims. Ovalas optiškai ilgina nagą ir sušvelnina kitus išlinkius. Norint dildžiuoti nagus suteikiant ovalo formą, reikia būti itin atidžioms. Bet koks (nors ir menkas) trūkumas yra labai akivaizdus. Pradėkite dildžiuoti nuo nago šonų, suteikiant jiems proporcingą formą. Po truputį kilkite aukštyn, darykite lankstą, lyg pieštumėte skliautą.

Keturkampis

Kvadrato forma – tai klasikinė akrilinių nagučių forma – tiesūs šonai, du aštrūs kampučiai. Tai labai populiari nagučių forma darant prancūzišką manikiūrą. Tačiau toks nago siluetas tinka ne visoms. Kvadratinė forma tinkama, kai natūrali nago plokštelė yra platesnė ir trumpesnė. Priešingu atveju nagučiui suteiktas kvadratinis siluetas padarys jį optiškai trumpesniu ir didesniu.  Dildžiavimui naudokite vidutinio šiurkštumo dildę (150). Pradėkite nuo nago šonų. Tada viršūnėlę padarykite lygią ir padailinkite kampučius.

Stačiakampis

Stačiakampio – viena dažniausiai pageidaujamų nago formų. Tai tradicinio manikiūro pagrindas. Savo forma primena kvadratinį siluetą, tačiau šiuo atveju kampai padaromi ne tokie aštrūs. Stačiakampiai nagučiai yra universalūs, tiks prie bet kokio nagų lakavimo, tinka tiek trumpiems tiek ilgiems nagučiams. Ypač gerai maskuoja plačią nago plokštelę, ji neatrodo apsunkusi. Norint išgauti šią formą, pradėkite lygiai taip pat, kaip ir kvadratiniams nagučiams – nuo šonų. Kampučius palyginkite iš nago vidinės pusės, tokiu būdu sušvelninsite visą nago viršūnėlę.

Apvalūs

Pati koservatyviausia forma. Dažniausiai naudojama tada, kai reikia paprasto, nekrintančio į akis manikiūro. Ši forma stengiasi atkartoti natūralias nago linijas. Prieš dildžiuojantis nagus apvaliai, atkreipkite dėmesį į rankas. Jei jūsų rankos didelės, o nago plokštelės plačios, apvali forma jas optiškai sumažina ir jos atrodo smulkesnės. Dildžiuojant nagus apvaliai atkreipkite dėmesį į proporcijas, jos turi būti idealios. Pradėkite nuo nago sienelių ir kilkite aukštyn, nago viršūnėlės link.

Smailėjatys

Ne pati dažniausia nagų forma. Tik nedaugelis moterų išdrįsta pasirinkti šią, kiek nepatogią, nago formą. Labiausiai smailėjantį nagą mėgsta rytų Europoje gyvenančios moterys (ypač rusaitės), tačiau jis nelabai paplito vakaruose. Žinoma, ši forma nagutį vizualiai ilgina. Stulbinamą efektą pasieks moterys, pasirinkusios šį nago siluetą, jei jų rankos smulkios, o nagų plokštelės – siauros. Norėdamos taisyklingai nudildžiuoti smailėjantį nagą, pasirinkite „I“ formos techniką. Įsivaizduokite, jo nago centre brėžiate tiesią liniją, lyg raidę I, ir apie ją dildžiuojate nagą, palikdamos atitinkamas proporcijas.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.