Nagų dizainas

Atėjo metas atnaujinti, o gal ir kardinaliai pakeisti savo įvaizdį. Jūs privalote visada būti pasirengusi flirtui, tereikia tik nuotaikingo, žaismingo ir patauklaus įvaizdžio. O kad tai pasiektumėte, užtenka pasidaryti vos valandėlę trunkantį stilingą manikiūrą. Pateikiame keletą madingiausių šio sezono nagų dizainų.

  •  Trumpi + metalo atspalvio nagų lakas

Metalo blizgesį turintys atspalvai – šio sezono topas. Pats metas rudenį pasitikti spalvotoms, kaip ir medžių lapai po pirmųjų šalnų. Dar geresniam įspūdžiui – nagus kirpkite trumpai ir drąsiai tepkite bet kokios spalvos blizgų nagų laką. Sidabriniai, žali, mėlyni ar net juodi – svarbu, kad blizgesys akintų.

Šių metų topas – žalia. Tarp gausybės atspalvių tikrai rasite kažką, kas derėtų prie jūsų įvaizdžio. Nepatikėsite, tačiau nagų laką galima derinti ir su rankine, todėl paskubėkite šturmuoti parduotuves ir reikalauti žalios spalvos nagų lako.

  •  Prancūziškas manikiūras

Kad sukurtumėte mielos ir švelnios moters įvaizdį – rinkitės klasikinį prancūzišką manikiūrą. Neryški spalva ir pabrėžtas nago galiukas subtiliai įrėmina nagą, kuris atrodo tiesiog tobulai. Tinka bet kokiu atveju, net jei vilki maudymosi kostiumėlį.  Jei norite turėti tobulą prancūzišką manikiūrą, keliaukite į artimiausią grožio saloną, galima rinktis tiek natūralių nagų, tiek priklijuojamų.

Tačiau jei manote, kad esate pakankamai įgudusi tai daryti namuose, užteks užsukti į artimiausią  grožio reikmenų parduotuvę ir įsigyti prancūziško manikiūro rinkinį. Reikia tik šiek tiek kruopštumo, atidumo ir jūsų nagai tiesiog spindi. Beje, tyrimai parodė, kad daugeliui vyrų būtent šis manikiūras atrodo seksualiausias.

  • Pastelinės spalvos 

Regis, pastelinės spalvos niekada neišeis iš mados. Jos ir toliau karaliauja nagų lako spalvų topuose. Vieni mėgstamiausiųjų moterų atspalvių: ryškiai alyvinės, levandų, rožinių gvazdikų ar persikų. Tačiau tai nereiškia, kad negalite išbandyti ir kitų astelinių spalvų.

Jei jums vienspalvis nagų dizainas atrodo nuobodokas –  ne bėda. Tiesiog susiraskite blizgučiais margintą viršutinį sluoksnį. Jei norite būti dar išskirtinėsnės, užtepkite baltą kraštelį ir vietoj įprastos rožinės, pasirinkite kitą pastelinį atspalvį. Štai jums ir modernus prancūziškas manikiūras.

  • Tradicinis nagų dizainas

Jei bijote eksperimentuoti su spalvomis, rinkitės rožinę ar raudoną. Jos puikiai dera prie įvairiausių odos atspalvių, nagų formos ar net dėvimų rūbų.Raudona ir rožinė – tai klasikinės spalvos ne tik nagų lakuose, tačiau ir lūpų dažų srityje.  Taigi, jei naujausiuose mados vėjuose nerandate sau tinkamų spalvų, klasika jus išgelbės. Kad neatsibostų, galima pažaisti su atspalviais: nuo tamsiai raudonos iki švelniai rožinės – tai juk visa spalvinė gama!

Jei pritrūkote idėjų manikiūrui, ar vis neapsisprendžiate, kuri spalva mėgstamiausia, patariame kreiptis į artimiausią kosmetikos parduotuvę. Juk tam ir yra konsultantės! Šį sezoną nepabijokite būti ryškios ir šiek tiek pašėlusios. Išreiškite save kaip asmenybę per spalvas. Tačiau nepamirškite vieno gyvybiškai svarbaus dalyko: pimiausia sveiki ir tvarkingi nagai, o tik po to – lakas.

***

Pakeliami garažo vartai
 

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.