Manikiūras „Drugelio sparnai”

Maksimaliai stilingoms – įdomus ir nekasdieniškas manikiūras. Pristatome naujausią mados tendenciją- drugelio sparnų raštai ant jūsų pirštukų. Tinka tiek trumpiems, tiek ilgiems nagučiams. Spalvų deriniai priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Vienos spalvos laku (pavyzdžiui, raudonu) padengiame visą nagutį, o vėliau baltu ir juodu atspalviais piešiame ornamentus. Paprasta, bet neprasta ir, žinoma, labai unikalu!

Šiam manikiūrui pasidaryti tinka ir neįgudusi ranka. Tiesių linijų, lyg nubrėžtų palei liniuotės kraštą gamtoje tikrai nebūna. Raštai turi būti natūraliai vingiuojantys, taškeliai – tai didesni, tai mažesni.

Trumpesniems nagučiams patariame pasirinkti kiek kitokį raštą, kuris vizuoliai nagutį pailgina bei suteikia išskirtinio žavesio.

 

Jei norisi tobulo manikiūro, pavyzdžiui ypatingajai vestuvių dienai, prieš tai pasipraktikuokite ant specialaus kartono. Nusibėžkite jūsų nagučių formą atitinkančias figūrėles ir leiskite savo fantazijai piešti įvairiausius raštus.

 

Štai vienas mergaitiškiausių variantų. Šie atspalviai yra šilti, suteikia jaukumo ir išskirtinumo nepakartojamai asmenybei.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.