Magnetinis nagų lakas

Naujovė manikiūro srityje. Neseniai pasaulį išvydo kompanijos „Layla” sukurtas magnetinis nagų lakas. Jei jums jau nusibodo matiniai ar keremikos imitacijos nagučiai, pats laikas pasidomėti šia inovacija. Manikiūro specialistai teigia, jog būtent toks lakas turi net tris pagrindinius pranašumus, dėl kurių jis taps ateinančio sezonu top’u.

  • Magnetinis nagų lakas yra paprasčiausia ir greičiausia nagų dailės forma. Sukurti kelių atspalvių raštą užtrunka vos kelias minutes.
  • Tokį manikiūrą lengva pasidaryti pačiai.
  • Nulakavus vienu sluoksniu, gaunamas kitoks tonas, nei lakuojant dviem sluoksniais. Be to šis manikiūras atrodo „neperkrautas” įvairiasiomis detalėmis, raštais bei ornamentais.

Magnetinis nagų lakas yra aukščiausios kokybės: pakankamai tirštas ir su tolygiai padengiančiu šepetėliu. Be to, jo cheminėje sudėtyje nėra nė lašo kamparo, kuris yra vienas didžiausių alergenų. Dėl to, kad yra praturtintas metalo dalelėmis, nudžiūvęs nagų lakas ypatingai spindi.

Tikriausiai supratote, kad norint pasidaryti šį manikiūrą, vien tik nagų lako nepakanka. Tam specialiai naudojamas mažas magnetukas, kurio dėka sukuriamas ornamentas. Nagų lako sudėtyje esančios geležies molekulės reaguoja į magnetą. Kuo greičiau šį „aparačiuką” pridėsite prie dar neišdžiūvusio nagų lako, tuo gražesnis išeis ornamentas.

 

Keletas naudingų patarimų, kaip pačiai pasidaryti magnetinį manikiūrą:
» Jau minėjau, kad reikia viską atlikti kuo sparčiau. Šis nagų lakas ypač greitai džiūsta, todėl magnetą jūs turite pridėti dar prie  nenudžiūvusio nagučio.
» Galite paeksperimentuoti su linijų tiesumu. Patariame išbandyti vertikalias drūžes (nuotrauka apačioje).
» Kuo magnetukas arčiau nago, tuo daugiau  gausis linijų.
» Jei netyčia nagų lako pateko ant magnetuko, jokiu būdu nevalykite jo acetonu. Taip sugadinsite šį nuostabų daikčiuką. Kol lakas dar nenudžiūvo, stengitės dėmę pašalinti servetėle ar vatos diskeliu.
» Prieš patepdama nagutį apsauginiu skaidriu nagų laku, leiskite nulakuotam nagučiui padžiūti apie 5 minutes. Jei nagą lakavote net dviem sluoksniais, luktelėkite dar ilgiau.

 Pristatome visą liniją „Layla” firmos sukurtą ir kol kas vienintelį prekyboje magnetinį nagų laką. 

Žydri atspalviai

 Violetiniai atspalviai

Bronziniai atspalviai

 Sidabro/metalo atspalviai

 O dabar galite pažiūrėti, kaip šios spalvos atrodo ant nagučių.

 

***

Raktų GAMYBA AUTOMOBILIAMS

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.