Laikas stiprinti ir dailinti nagučius!

Juk svarbiausia ne tik gražūs, bet ir sveiki sveiki. Kuo dailiau atrodys nagučiai, tuo puikiau jausitės jūs pačios. Sveikus nagus daug lengviau lakuoti, o ir pastarasis laikys ilgiau. Ir tai dar ne viskas apie nagų priežiūrą!

Jei jūsų nagai silpnai auga, yra lūžinėjantys, sluoksniuojasi – jiems gyvybiškai svarbi kasdienė priežiūra. Pats laikas būtų įsigyti specialios kosmetikos, apsišarvuoti begline kantrybe ir jau nuo šiandien pradėti stiprinamąsias bei gaivinamąsias nagų procedūras. Pirmosios jų bus sudėtingesnės ir ilgesnės, tačiau ilgainiui įprasite ir tai taps malonumu.

Nagų forma 

Norint suteikti nagams tinkamą formą , reikėtų rinktis specialią smulkiagrūdę natūralaus pluošto dildę. Dar geriau, jei ji yra lenkta – su ja itin patogu dildinti nago šonus. Dar nežinote kaip taisyklingai tai atlikti? Keletas patarimų jums. Dilde braukite nuo nago šonų vidurio link. Griežtai draudžiama (ypač silpnus ar besisluoksniuojančius nagus) dildinti įvairiomis kryptimis. Tokiu atveju nagų galiukai dar labiau suskilinės ir pradės luptis. O kaip išsirinkti madingą ir jūsų pirštams tinkamą formą? Visada „ant bangos“ ir tinkanti beveik visokio tipo rankoms – tai klasikinė migdolo forma. Tai nereiškia, kad negalite pasirinkti ir kitos, jums arčiau širdies esančios formos. Vertėtų pabrėžti, kad smailėjantys nagai taip pat yra linkę sluoksniuotis bei luptis.

Verta žinoti

  •  Šį sezoną madingiausi vidutinio ilgio nagai su aštriu kontrastu: arba nulakuoti labai ryškiu vienspalviu nagų laku; arba padengti tik bespalviu blizgesiu.
  • Kampuoti nagai visada atrodys elegantiškai, tinka bet kokios formos pirštams ir įvairaus ilgio nagams.

Nagų paviršiaus šveitimas

Pradedant nagų stiprinimo procedūrų ciklą, svarbu tinkamai nušveisti nagučius. Visai nesvarbu, ar nagai pageltę, ar ne, juos privalu nupoliruoti specialia keturių padėčių dilde. Ji gali būti stačiakampio formos arba pailga.  Nagus pradėkite dildžiuoti pirmuoju numeriuku pažymėta dalimi, o baikite – pažymėta ketvirtuoju. Kiekvieną nagą įtrinkite specialiu aliejuku arba augaliniu maistiniu aliejumi. Jei jūsų nagučiai ypač silpni, šią procedūrą galima kartoti ne dažniau kartą per du mėnesius. Pasistenkite nedildžiuoti nagų tik išsimaudžiusi,  išplovusi kalną indų. Tokiua atveju jie ims dar labiau pleišėti.

Keletas vertingų patarimų 

  • Jei įskilo ar įplyšo nagas, neskubėkite jo nukirpti. Pirmiausia galite pabandyti suklijuoti specialaus audinio atraižėle ar klijais. Yra sukurti specialūs skaidrūs nagų formos pleistrai, kurie taip pat sutvirtina pažeistą nagą. Juos reikėtų kuo tvirčiau prispausti prie nago ir tada pleistriuko nė nebus matyti.
  • Lakuojantis nagus ir nutepus odeles, patariama jas nuvalyti specialiu korektoriumi.
  • Išrastas greitas „manikiūro“ būdas: tai manikiūro pieštukas. Jei neturite laiko nagų  perlakavimui, tiesiog  patepkite juo nagus ir aplinkines odeles bei įmasažuokite. Lakuotus nagus šiuo pieštuku šiek tiek suminkštinkite ir pažvilginkite aplink juos augančias odeles.
Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.