Kaukės ir vonelės nagų priežiūrai

 

Nagu-kauke-ir-vonele

Artėjant šaltam metų sezonui, reikėtų prisiminti apie odos išsausėjimą nuo šalčio. Būna, kad rankų oda išsausėja taip, kad atsiranda žaizdelių. Kasdienėje rankyčių priežiūroje verta turėti rankų kremą, kuriuo temptume rankas prieš einant miegoti ir prieš einant į lauką. Kartą per savaitę savo rankeles galite palepinti kaukėmis – rezultatų ilgai nereikės laukti :

1 kaukė:

Į dubenėlį su pašildytu aliejumi įlašinkite kelis lašus citrinos sulčių ir išmaišykite. 15 minučių palaikykite rankas dubenėlyje ir paskui švelniai nuplaukite bei patepkit kremu.

 2 kaukė:

Nakčiai ištrinkite rankas aliejumi ir apvyniokite polietileno plėvele arba medvilninėmis pirštinaitėmis. Ryte džiauksitės švelniomis it kūdikio rankomis.

3 kaukė:

1/4 litro grietinėles sumaišykite su 4 valgomaisias šaukštais alyvų aliejaus ir panardinkite į tokį mišinį rankas. Švelnina ir drėkina rankų ir nagų odą.

4 kaukė:

Nagų stiprinimui galima naudoti ir česnaką, – kvapas ne koks, bet rezultatas labai geras.Po lako nuvalymo ištepkite česnaku nagus ir odeles aplinkui. Palaikykite keliolika minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.

5 kaukė:

2 šaukštus obuolių acto sumaišykite su 2 šaukštais alyvuogių aliejaus. Įmerkite į mišinį nagučius ir palaikykite 10 minučių.

6 kaukė:

Pasiimkite mažą stiklinį buteliuką, ten supilkite ricinos aliejaus, ir nusipirkite vitaminų A, D, E  aliejaus pavidalo. Paprastai jie buna sutalpinti kapsulese. Tą mišinį pagardinkite keliais lašais medicininio spirito ir gerai išmaišykite. Tepkite nagučius, masažuokite, kad įsigertų.

7 kaukė (alkūnėms) :

Sugrubusią alkūnių odą sušvelninsi ant jos uždėjusi citrinos grižinėlius. Po 10 minučių nuimk, o alkūnes nuplauk drungnu vandeniu ir patepk riebiu kremu. Citrina sušvelnins ir suminkštins odą.

8 kaukė (naktinė):

Prieš miegą,  pašildytą alyvuogių aliejaus, grietinėlės ir keletos lašų citrinos sulčių mišinį įtrinkite nagus ir rankas, apsimaukite medvilnines pirštinaites ir palikite nakčiai. Ryte džiaugsitės švelnia nagų odele ir rankomis.

***

http://sviestuvaipigiau.lt/

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.