Kaip sustiprinti silpnus ir lūžinėjančius nagus?

Vienos žymios nagų priežiūros priemonių gamintojos Wet Paint, Inc. bendrasavininkė bei įžymybių manikiūro specialistė Julia Palmer sukūrė tiesiog idealią techniką stiprinti nagučiams. Ji šią procedūrą vadina tiesiog „arbatžolių maišelio terapija”. 1980 metais Palmer dar tik praktikavosi Beverli Hilse, kai išmoko daryti pirmąsias atgaivinamasias nagų kaukes. Tačiau bėgant laikui ji pati patobulino  kai kurias šių technikų ir tokiu būdu sukūrė savo būdą, (beje, vieną greičiausių) kaip paskatinti nagučius augti.  Tam ji naudoja tik arbatžolių maišelius ir bespalvį nagų lako pagrindą. Palmer pataria šią procedūrą atlikti toms, kurių nagučiai skilinėja, sluoksniuojasi yra ploni, silpni, greitai lūžta. Moterys labai dievina šią terapiją, nes tada nagučiai tampa atsparesni kasdienių moteriškų darbų alinimui.

1. Pradedame nuvalydami nagutį specialiu nagų lako valikliu, kuriame nebūtų riebalų ir kvapiųjų medžiagų. Dilde suteikiame formą, nustumiame nagų odeles ir paruošiame juos įvilkimui į specialią jūsų sukurtą įmautę.

2. Nupoliruoame nagučio paviršių.


3. Nagus nulakuojame bespalviu nagų lako pagrindu.

4. Paruošiame arbatžolių maišelius. Jokiu būdu nenaudokite žirklių ar kokio kito aštraus daikto. Paprasčiausiai praplėškite maišelį, išberkite arbatžoles. Jau tuščius maišelius suplėšykite į mažus gabalėlius.

5. Arbatžolių mašelio gabalėlį prisotinkite permatomu nagų laku ir prilipdykite prie silpnojo nago. Naudodamos specialų medinį pagaliuką išlyginkite ir prispauskite maišelį prie nagučio. Svarbu paminėti, kad vieną maišelio dalį nepamirštumėte prispausti ir po nagu, ne tik ant jo viršaus.

6. Tam, kad išvengtumėte nelygumų ar oro tarpelių, medinį pagaliuką, reikalui esant, galima pamirkyti į acetoną ar nagų lako pagrindą.

7. Štai jau sukurta „įmautė” nagučiui. Švelniai prigauskite nykštį prie pritvirtinto arbatžolės maišelio ir nestipriu brūkštelėjimu išlyginkite atsiradusius iškilumus.

8. Kai pirmasis sluoksnis nudžius dar kartą užtepkite bespalvio nagų lako pagrindo, kad sutvirtintumėte nago „įmautę”.

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.