Kaip poliruoti ir dildžiuoti nagus

 

Nagu-poliravimas-ir-dildinimas

Nagai privalo būti tvarkingi ir gražūs. Jei norite to pasiekti geriausių rezultatų namų sąlygomis, Jums reikės šiek tiek padirbėti.

Jums reikės:

• Dildės
• Poliravimo dildės bent su trimis skirtingais paviršiais
• Rankų ir nagų drėkinamosios priemonės
• Nagų žnyplučių arba nagų žirklučių

2. Nuplaukite ir nusausinkite rankas;
Nuplaukite ir nusausinkite rankas. Nuvalykite visus nešvarumus nuo nagų ir nagų galiukų. Nepoliruokite ir nedildykite nagų po dušo ar vonios, nes jie gali būti per daug minkšti ir lūžinėti.

3. Pakirpkite;
Jeigu norite labai patrumpinti nagus, pirmiausia juos nukirpkite su nagų žnyplutėmis arba žirklutėmis. Kirpkite tiesiai. Palikite pakankamą ilgį, kad vėliau galėtumėte nudailinti iki Jums norimos formos.

4. Dildė;
Įsitikinkite, kad Jūsų dildė yra švari ir tinkama naudoti. Vos per kelis brūkštelėjimus turite suteikti nagams formą, jeigu ne – meskite ją lauk ir nusipirkite naują.
Venkite metalinių nagų dildžių, nes jos gali būti per šiurkščios, kokybiškiausios yra stiklinės dildės.

5. Padėtis
Atsisėskite patogiai.

6. Dildžiavimas
Švelniai dildžiuokite nago galiuką su dilde, kol nudailinsite iki norimos formos. Dildė turi tik šiek tiek liesti nago galiuką, kad jo nepažeistų.

Dildę laikykite tiesiai, jeigu norite, jog Jūsų nago forma būtų kvadratinė. Jeigu norite apvalios formos, prie kiekvieno kampučio dildę šiek tiek pasukite.

Nedildžiuokite nago kraštų, nes nagas susilpnės.

7. Poliravimas
Poliravimas pašalina nago nelygumus. Tai alternatyva nagų lakui. Jeigu lakuosite savo nagus, tada poliruoti nereikia.
Jeigu Jūsų poliravimo dildė turi tris paviršius, šiurkštus jos paviršius naudojamas nelygumams pašalinti, švelnesnis paviršius suteikia nagui matinį atspindį, o trečiasis paviršius suteikia blizgesio.
Kai kurios poliravimo dildės naudojamos akrilo nagams, tad natūraliems nagams jos netiks, nes gali būti per daug šiurkščios.

8. Poliruokite, kad pašalintumėte nelygumus
Jeigu Jūsų nagai nelygūs, naudokite šiurkštų poliravimo dildės paviršių, kad sušvelnintumėte nelygumus.
Greitai, bet švelniai horizontaliai poliruokite nagus. 3 ar 4 kartų turėtų pakakti, kad sušvelnintumėte nelygumus.
Kai nelygumų sumažėjo, sustokite. Jeigu nelygumus dildysite dažniau nei kartą per mėnesį, Jūsų nagai susilpnės. Nagų paviršių lyginantis skystis yra gera alternatyva, jeigu nenorite jų poliruoti.  Užtepkite jį kaip nagų lako pagrindą, o kai jis išdžius, nagai atrodys lygūs. Beje, poliravimas netinka silpniems, ploniems, lengvai lūžinėjantiems ir išsausėjusiems nagučiams.

9. Nupoliruokite, kad blizgėtų.

Dabar, kai ant jūsų nagų neliko jokių nelygumų, 3 ar 4 kartus perbraukite nagus lygiu oliravimo dildės paviršiumi, kad nagai įgautų matinį atspindį.

10. Suteikite blizgesio.

Kad nagai radėų blizgėti, pasinaudokite poliravimo dildės trečiuoju paviršiumi. Staigiais judesiais poliruokite pirmyn ir atgal maždaug 5 sekundes. Šį veiksmą galima kartoti kiekvieną savaitę.

11. Įsitikinkite, kad nuo nagų nuvalėte visas dulkes ir nešvarumus.

Pabaigai ištepkite rankas drėkinamąja riemone, tai suteiks joms švelnumo, o nagai , o to kai bus pamaitinti, atrodys lygūs ir sveiki.

***

velenų reduktoriai

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.