Kaip pasidaryti manikiūrą pačiai?

Visai nesvarbu ar tavo nagai ilgi ar trumpi. Jie visada atrodys pritrenkiančiai, jei žinosite keletą gudrybių, kaip pačiai pasidaryti tobulą manikiūrą.

1. Švariai nuplaukite ir nusausinkite rankas.

2. Naudodamasi dvipuse nagų dilde, švelniais brūkštelėjimais juos nudildinkite tik viena kryptimi. Taip išvengsite susisluoksniavimo. Tik neužgaukite nago kampučių, tai gali juos susilpninti.

3. Pradėkite formuoti nagus. Kaip visada madingiausia forma išlieka ovalo, tačiau formą derinkite prie pirštų ir rankos linijų.

4. Pasitikrinkite, ar darbas atliktas gerai: pasiimkite senas pėdkelnes ir švelniai per jas perbraukite. Nagučiai neturėtų užkliūti.

5. Nagų odeles patepkite minkštinamuoju kremu. Palaikykite minutę ar dvi.

6. Pamerkite rankas į šiltą vandenį ir dar pamirkykite kelias minutes.

7. Tam skirta mentele odeles nustumkite. Tai neturėtų būti skausminga procedūra. Jei odelės yra labai ryškiai matomos, galima jas iš viso pašalinti.

8. Ant rankų užtepkite kūno losjono ir švelniai, kitos rankos nykščiu masažuokite delną nuo riešo iki pirštų galiukų. Tai suaktyvins kraujotaką, bei medžiagų apykaitą, kuri paskatins nagų augimą. Nepamirškite, kad abi rankas turite masažuoti lygiai tiek pat laiko.

9.  Prieš lakuojant nagus, juos reikia kruopščiai nuvalyti. Tai geriausia padaryti vatos gumulėliu, suvilgytu nagų lako valikliu. Labai svarbu nuvalyti ir kremo likučius. Kai viskas bus baigta, tik tada nagučiai bus pasirengę lakavimui.

10. Metas spalvoms. Šiek tiek pamirkiusios teptuką, vienu užtikrintu potėpiu braukite nuo nago šaknies galiuko link. Dabar liko tik  užpildyti šonus, visas nagas turėtų būti nulakuotas ne daugiau kaip per tris brūkštelėjimus. Prieš tepant antrą sluoksnį, pirmąjam leiskite išdžiūti.

11. Teks palaukti, kol nagų lakas visiškai sukietės ir tik tada nagutį patepti apsauginiu bespalviu laku. Šį žingsnelį daugelis yra linkę praleisti, tačiau neskubėkite, taip manikiūras išsilaikys daug ilgiau ir atrodys blizgesnis.

12. Visą įrangą dezinfekuokite alkoholiu ir pasidėkite kitam kartui.

Keletas praktiškų patarimų kaip elgtis su nagų laku:

  • Nagų laką geriausia laikyti šalytuve, jis greit nepasens ir nesukietės;
  •  Jei nagų lakas yra pernelyg tirštas, galite jį atskiesti nagų lako valikliu;
  • Jei nenorite, kad nagų lako šepetėlis priliptų prie buteliuko, prieš uždarydama jį, patepkite vazelinu.

 

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.