Kaip panaikinti gelsvą nagų atspalvį?

Kartais taip jau nutinka, kad nagučiai ne visada būna gražūs ir balti. Nagų pageltimas gali būti įgimtas arba įgytas. Tai, ką nulemia mūsų genai, vargiai galime pakeisti. Tačiau dažniausiai nagučiai savo natūralią rožinę spalvą pakeičia dėl rūkymo arba dėl per dažno lakavimo ryškiu nagų laku. Būtent dėl šių priežasčių atsiradusių problemų galime lengvai išvengti. Bet kuriuo atveju, prieš lakuodama nagus ryškiu nagų laku, pirmiausia nagutį būtina patepti vienu sluoksniu skaidraus nagų lako ar stipriklio. Jei nagai gelsta dėl rūkymo, siūlome pasidaryti vonelę ir retkarčiais juos pabalinti.

Pirmasis būdas: vienos citrinos sultis išspauskite į puodelį ir jame suvilgykite vatos gabalėlį. Gerokai šlapią vatos gumulėlį prispauskite prie nago ir palaikykite keletą minučių. Prieš šią balinimo procedūrą patariame nagų odeles patepti riebiu kremu, tokiu būdu jos bus apsaugotos nuo išsausėjimo. Po šveitimo, rankas nuplaukite po šiltu tekančiu vandeniu. Žinoma, galima pabandyti nagus nubalinti ir tiesiog patrinant juos citrinos gabalėliu arba specialiu kosmetiniu preaparatu.

Antrasis būdas: pasidarykite specialų balinimo preaparatą namuose. Jums prireiks vieno arbatinio šaukštelio vandenilio peroksido (3%), kurį sumaišykite su 2 ir puse arbatinio šaukštelio kepimo sodos. Visa tai supilkite į plastikinį induką. Į gautą tirpalą pamerkite vatos gumulėlį ir kai jis prisigers šio pagaminto preaparato, palaikykite prispaustą prie nago bent jau tris minutes, kaip ir pirmuoju atveju. Vėliau rankas nuplaukite šiltu vandeniu. Procedūrą galima kartoti ne dažniau kaip kas 6-8 savaites.

***

Šarvuotos durys

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.