Kaip naudotis MINX nagų aplikacijomis?

Kompanija Minx pasiūlė inovatyvų būdą nuspalvinti nagučius nenaudojant įprastinio skysto nagų lako. Žėrintys metalo atspalviai tiesiog prilipdomi prie nago naudojant specialią šilumą spinduoliuojančią lempą.

Šią procedūrą vargiai galėsi pasidaryti namuose. Reikia specialių įgūdžių, todėl norinčioms išbandyti šią techniką, teks pasikliauti profesionalo rankomis. Tik įgudusi akis gali tinkamai parinkti Minx aplikaciją, teisingai ją prilipdyti, bei pašalinti jos perteklių. Toks manikiūras  išsilaiko apie 1-2 savaites, kaip ir įprastas nagų lakas. Tačiau čia yra keletas Minx’o siūlomų aplikacijų pranašumas: jų nereikia ilgai ir nuobodžiai džiovinti, be to, jos neturi nemalonaus kvapo. Kyla klausimas kaip šis manikiūras pašalinamas? Lygiai taip pat, kaip ir uždedamas: nagutis šiek tiek palaikomas aukštesnėje temperatūroje ir aplikacija atsargiai nulupama.

1. Lakštą, su aplikacijomis padėkite po specialiu šildymo aparatu. Paruoškite nagučius: pasiimkite Minx nagų pavyzdinę formą ir išmatuokite kiekvieno nago dydį. Pasižymėkite kiekvieno jų plotį ir ilgį, kad nepamirštumėte. Naudojantis Minx nagų aplikacijomis labai svarbu tikslumas ir kruopštumas.

2. Nuvalykite nagus į pagalbą pasitelkdama kosmetinį vatos diskelį ir medicininį alkoholį. Jokiu būdu nenaudokite acetono turinčių produktų. Tada nuo didžiulo lakšto nuplėškite aplikaciją ir laikykite po lempa tol, kol ji akivaizdžiai suminkštės. Pridėkite prie nago ir švelniai glostykite nuo nago centro pakraščių link, kol aplikacija prisitvirtins ir neliks jokių oro tarpelių.

3. Kai visi nagai jau bus padengti, palikite juos bent jau 20 sekundžių, kad aplikacijos sutvirtėtų. Po to naudodamiesi specialia krištoline nagų dilde jiems suteikite švelnesnę formą. Nepažeiskite aplikacijos ir dilde neužkliūkite nago paviršiaus, priešingu atveju manikiūras bus sugadintas.

4. Dar kartą kartosime žingsnelį Nr. 2. Vėl nagučius pakišame po šildančia lempa ir pataisome nelygumus, atsiradusius dildinimo metu. Nepamirškite apžiūrėti kiekvieno nagučio, tam galite į pagalbą pasitelkti medinius pagaliukus, skirtus nagų odelėms nustumti.

Štai ir baigtas manikiūras, naudojantis Minx nagų aplikacijomis.

***

Lėlės

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.