Kaip elgtis su specialiais stiprikliais?

Tam, kad nagai būtų gražūs visapusiškai, juos reikia maitinti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Šiandien pateiksime jums keletą naudingų patarimų, kaip elgtis su specialiais stiprikliais, nepasiklysti tarp jų gausos ir išsirinkti pačią tinkamiausią nagų stiprinimo priemonę.

Dažniausiai pasitakantys stiprikliai yra skaidrūs su įvairiausiomis priemaišomis: deimantų dulkėmis, kaučiuku, kalciu ir kitomis stiprinamosiomis medžiagomis. Tokias priemones ant švaraus nagučio galima tepti ir kasdien. Kai susidarys labai storas sluoksnis,  tada nagučius galite nuvalyti beacetoniu nagų lako valikliu. Vėliau drąsiai galite tepti juo iš naujo.

Patarimas:  jei ant spalvotai nulakuotų nagučių užtepsite skaidraus nagų stipriklio, spalva laikysis ilgėliau, nesusibraižys paviršius.

Reikia nepamiršti paminėti ir naujovės: tai nagų stiprinamieji pleistrai. Dažniausiai jie būna skirti lūžinėjančių ir besisluoksniuojančių nagų gydymui. Tokią priemonę ant nagučių patariama klijuoti kartą ar du per savaitę, kol sunaudosite visą įsigytą pakuotę. Gydymo kursą galite tęsti tik praėjus mėnesiui ar net keliems.

Itin silpniems nagams gali padėti ir specialūs skysčiai. Štai firma NEO STRATA išleido specialų gydomąjį tirpalą, kurį reikia tepti ant švarių nagų ir odelių du kartus per dieną.

Jei neturite galimybių įsigyti stipriklių parduotuvėje, galite jį pasigaminti tiesiog namuose. Jį galite naudoti kasdien.

Jums prireks:

  • pusę šaukštelio kakavos sviesto;
  • šaukštelis taukmedžio sviesto;
  • keletas lašų eterinio citrinos aliejaus.

Kakavos sviestą ir taukmedžio sviestą reikėtų ištirpinti dubenėlyje virš karšto vandens. Kai jau gausite vientisą masę, ją sumaišykite su eteriniu aliejumi. Paruoštą skystį reikėtų palikti nusistovėti. Geriausia būtų prieš vartojimą palaikyti dieną ar net dvi.

***

http://langu-reguliavimas-remontas.lt/langu-reguliavimas.html

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.