Kai norisi paprastai, bet įdomiai

Ką daryti, kai atšilus orams už lango norisi ne tik ryškių suknelių, bet ir įdomiai nulakuotų nagų, o dailės pamokos seniai pamirštos?
Štai keletas puikių ir daug įgūdžių nereikalaujančių nagų dailės pavyzdžių:
1. „Vaisių šerbetas“:
Nagai paeiliui lakuojami trimis artimo atspalvio spalvomis.

pavasariskos nagu spalvos

2. O jei suknelė marga? Tebūnie ir nagai margi  🙂

spalvingi nagai naguciai colorfull nagai

3. Vienas kitoks…

Jei nagams lakuoti laiko visai nedaug, o standartinis vienspalvis lakavimo būdas pabodo – štai Jums šiai dienai populiarus ir žaismingas sprendimas.

Vienas kitaip nulakuotas rankos nagas (1) Vienas kitaip nulakuotas rankos nagas (2)

4. Reikia šventiškiau? Tad tegul visi galvoja, kad ką tik pirštų galiukai buvo pamerkti į “aukso puodynę” 😉 TOks lakavimas daug pastangų nereikalauja, jei užklijuosite specialias nagų juosteles arba paprastą lipnią juostą ant jau nulakuoto nago pagrindo, paliekant neužklijuotus nagų galiukus antram – auksiniam lako sluoksnius.

Dvispalvis nagu dailes dizainas

 

5. Žaismingai taškuotai.

Patikėkite, taškelius kita nagų lako spalva tikrai nesudėtinga sudėlioti net pačiu nagų lako šepetėliu ir jie neturi būti vienodo, tvarkingo dydžio! Juk ką tik kalbėjome, kad nagai turi atrodyti žaismingai. Tačiau norint daugiau „tvarkos“, taškelius dėti galima nerašančiu tušinuku ar specialiu nagų lako teptuku. Įdomumo ir originalumo suteiks vienas priešingai kitiems nulakuotas – sutaškuotas nagas.

Dvispalviai bites spalvu nulakuoti taskeliais nagai Nail-Designs-With-Different-Primary-Color-Yellow Zaismingai taskuoti slakuoti rankos nagai Nail-Designs-With-Different-Color-Blue-Orange

 

***

Kokybiškas betonas

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.