Kad nagų lakas būtų patvaresnis

Pasidariusios manikūrą ar nagus nulakavusios savo mėgiama spalva norime, kad ji išliktų kuo ilgiau. Dar nežinote kaip tai padaryti?  Štai jums trys patarimai, kurie pagelbės nagučių grožį padaryti patvaresniu.

1) Prieš tepant nagų laką, būtinai juos nuvalykite nagų lako valikliu, kad nebūtų užsilikę jokio kremo ar aliejuko sluoksnio . Būtent riebalai sąlygoja blogą nago ir lako skilinėjimą ar trūkinėjimą, bei blogą „sukibimą“.
2) Prieš tepdamos spalvą, būtinai nagą padenkite nagų lako pagrindu ar stiprinamuoju nagų laku. Nagutis turi būti labai švarus, kruopščiai nudildžiuotas ir nepriekaištingai nuvalytas.
3)  Atidžiai rinkitės spalvą, kuri derėtų ne tik prie progos, bet ir kuo puikiausiai papildytų jūsų išvaizdą. Nagų laką tepkite viena juosta žemyn nuo nago centro. Stengitės, kad vienu ar dviem potepiais būtų užpildyta visa nago ertmė. Tokiu būdu išgausite patį ploniausią nagų lako sluoksnį, kokį tik galite įsivaizduoti. Visada manikiūrą užbaikite apsauginiu bespalviu nagų laku – tai yra vienintelė priemonė, kuri apsaugos nagų laką nuo aplinkos poveikio ir nuo suskilinėjimų. Jei nuoširdžiai vadovausitės šiais  nurodymais bei pasirinksite kokybišką nagų laką, savo padarytu manikiūru galėsite džiaugtis net 10 ar daugiau dienų.

Kai ateina žiema, o aplink tik niūrios spalvos – padarykite savo gyvenimą ryškų kaip niekada su ekstremaliais atspalviais!

***

Dušo kabina

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.