Ilgi nagai – seksualu ar brutalu?

Viena aršiausiai diskutuojamų temų ne tik tarp moterų, bet ir tarp mados specialistų: tinkamas nagų ilgis. Vieni teigia, jog dėl grožio aukotis verta, o kiti – tiesiog vadina tai nepraktiškumu. O ką apie tai manote jūs?

Nors mados ir grožio Pasaulio atstovai tikina, jog ilgi moters nagai – tai seksualumo viršūnė, ne daug kas tam gali pritarti. Štai viena mokslo moteris  Shelly McNeil iš Dalhouse universiteto (Halifax, Naujoji Škotija) atliko tyrimą ir paskelbė stulbinamą naujieną. Pasirodo, kad ilgi nagai yra pavojingi sveikatai. Jei jūsų grožis ant pirštų siekia daugiau nei tris centimetrus, tai jūs penkis kartus daugiau rizikuojate susirgti įvairiausiomis infekcinėmis ligomis. Ir tai dar ne viskas. Pasirodo, jog ilgų nagučių savininkės yra pavojingos dar ir dėl to, kad gali bakterijas perduoti ir kitiems žmonėms, taip sukeldamos masinius susirgimus.

Tačiau jei nusprendėte ir toliau nešioti ilgesnius nagučius, reikia imtis specialių rankų priežiūros priemonių.  Rankų plovimų skaičius per dieną turi padidėti dvigubai, nei esate įpratusi tai daryti. Ypač po tokių veiksmų, kai jūs kontaktavote su masinių bakterijų susikaupimo vietomis: durų rankena, viešojo transporto rankenos, naudojotės viešuoju tuoletu ir pan. Specialistai taip pat pataria visada su savimi rankinėje nešiotis alkoholio pagrindu pagaminto antibakterinio rankų skysčio, kuris pagelbėtų kaip dezinfekcinė priemonė, jei neturite po ranka muilo ir vandens.  Nepamirškite, jog akriliniai ir priauginti nagai yra dar pavojingesni, nes juos sunkiau prižūrėti, toks grožis yra dar didesnis bakterijų pernešėjas.

Tačiau yra ir kita šio reikalo pusė – praktinė. Daugelis moterų kelia klausimus: kaip su tokio ilgio nagais  atlikti elementariausius buities darbus ar paprasčiausiai naudotis kompiuteriu?

Šiuo atveju yra tik du atsakymai: žmogus yra linkęs tinginiauti, todėl yra išrasti tokie dalykai kaip skalbimo mašina, indaplovė ir pan. Kone viską buityje atlieka įvairiausi prietaisai, reikia tik juos įsigyti ir sėkmingai naudoti. Kitas atsakymas – nieko neveikti. Neplauti indų, negimdyti vaikų ir neprižiūrėti namų. Tačiau kita vertus, jei jau moterys įprato vaikščioti su be proto aukštais batukais, tai kodėl negalime įprasti visus reikalingus darbus atlikti su meno kūriniais ant rankų?

 

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.