Express pedikiūras

Paruoškite savo pėdutes žaibišku greičiu! Pateikiame veiksmų planą, jei savo pedikiūrui galite skirti vos 2; 5 ar 35 minutes.

Jei turite tik dvi minutes:

0:00 iki 1:30: Poliravimas
Kad nagučiai taptų glotnūs, kiekvieną jų nušveiskite poliravimo dilde. Tuo pačiu pašalinsite gelsvas dėmeles. Pradėkite nuo šiurkščiosios pusės, tada pakeiskite ją į glotniąją, kuri suteikia nuostabų blizgesį. Žinoma, nagučiai nežėrės taip, kaip nulakuoti, tačiau atrodys ne kąprasčiau. Juk paprasta nėra tas pats, kas prasta. Tam, kad suminkštintumėte apie pirštus esančią odelę, taip pat galite naudoti šiurkščiąją dildės pusę.

1:30 iki 2:00: Drėkinimas
Kai pėdos yra gerai drėkinamos ir neturi nuskeldėjusių odos gabalėlių, jos visada atrodo daug geriau. Kojytes įtrinkite augaliniais aliejais praturtintu kremu, kruopščiai patepkite tas vietas, kurios yra linkusios išsausėti, ypač daug dėmesio skirkite užkulniams bei nagų odelėms.

Jei turite penkias minutes…

0:00 iki 2:00: Šveitimas

Pirmiausia pamerkite kojas į vonelę, pripildytą šilto vandens. Paėmusios nedidelę saujelę šveitiklio įtrinkite į abejas pėdas. Kruopščiai nušveiskite, geriausia būtų pasirinkti tą produktą, kuris būtų praturtintas augaliniais aliejais: jis tuo pat metu drėkintų, bei nušveistų negyvas odos ląsteles.

2:00 iki 3:00: Dildinamas

Labai greitai nudildžiuokite nagus, galite juos palikti natūralios formos.

3:00 iki 5:00: Lakavimas

Naudodamos nagų lako valiklį pašalinkite bet kokį kremo likutį. Tada patepkite nagučius greitai džiūstančiu nagų laku, kuris suteiktų blizgesį.

Jei turite 35 minutes…

0:00 iki 3:00: Mirkymas

Kad oda taptų minkštesnė, pamirkykite ją šiltame vandenyje. Nepamirškite į vonelę įberti negyvosios jūros druskos, kad nuramintų pavargusias pėdas.

3:00 iki 6:00: Šveitimas

Švariai nusausinkite pėdas, tada sausa dilde pašalinkite suragėjusią odą ir negyvas ląsteles. Rinkitės vidutinio grubumo dildę.

6:00 iki 10:00: Trumpinimas ir dildžiavimas

Stengitės, kad nagų žirklutės būtų kuo aštresnės. Kiekvieną nagą nukirpkite naudodamos ne daugiau kaip tris bandymus. Šiurkštų galą sušvelninkite naudodamos negrubią dildę.

10:00 iki 11:00: Drėkinimas

Pėdas įtrinkite kremu, nepamirškite užkulnių ir nagų odelių.

11:00 iki 20:00: Lakavimas

Vatos gumulėliu, suvilgytu nagų lako valikliu, nuvalykite kremo perteklių. Patepkite nagų lako pagrindu, vėliau dviem sluoksniais spalvoto nagų lako ir žinoma, bespalviu viršutiniu nagų lako sluoksniu.

20:00 iki 35:00: Džiovinimas

Leiskite nagams nudžiūti ir palikte juos apie 15  minučių. Jei neturite kantrybės pasirinkite labai greitai džiūstantį viršutinį nagų lako sluoksnį.

 

***

kuro kontrolė

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.