Egzotiški leopardo raštai

Tik trys lengvi žingsneliai ir jūs galite žavėtis nuostabiais nagučiais, kurie primena vasarą. Naudodami China Glaze nagų lako atspalvius pasinerkime į egzotišką leopardo raštų medžioklę.

Svajojate nuvykti į tolimą egzotišką salą, tačiau neturite tam galimybių? Nebūtina keliauti, juk galite pasinerti į visomis vaivorykštės spalvomis suspindusią China Glaze Island Escape nagų lako kolekciją ir pasidaryti neeilinį manikiūrą. Išsirinkite tuos, kurie jums, mielosios, arčiau širdies, nes šitokiam nagų lakavimui taisyklių nėra. Pasitelkite vaizduotę ir jums po kojų visas pasaulis. Jei norėtumėte ant savo nagučių išvysti tai, ką matote nuotraukose, vadovaukitės tolimesniais patarimais.

 1. Pasirinkite pagrindinę spalvą (šiuo atveju gelsva su salotiniu prieskoniu) ir nulakuotite du sluoksnius. Leiskite jam visiškai išdžiūti.

2. Naudodama pasirinktus kitus atspalvius ir naudodamasi taškavimo technika sukurkite raštą. Dėmelių dydis ir forma priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

 3. Taškelių paryškinimui naudokite tamsesnius atspalvius (šio atveju matinė mėlyna spalva). Linijas brėžkite kuo netaisyklingesnes, kad atrodytų kuo natūraliau. Šiam reikalui kuo puikiausiai tiks tiek dantų krapštukai, tiek akių linijos paryškinimui naudojamas šepetukas.

 4. Leiskite, kad nagų lakas visiškai nudžiūtų. Kaip ir visada, manikiūrą užbaigiame nago viršų pa dengdami bespalviu nagų laku.  tai padės apsaugoti nagučio grožybes ilgesnį laikotaropį.

 

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.