Batato pedikiūras

Čikagoje įsikūręs grožio salonas „Arakelės nagai“ siūlo išbandyti batato pedikiūrą. Batatas (dar kitaip vadinamas saldžiąja bulve – puikus nagučių maitinimo šaltinis). Viskas, ko jums gali prireikti darant šį pedikiūrą, rasite artimiausioje bakalėjos parduotuvėje.

 Batato pedikiūrui jums prireiks: saldžiųjų bulvių (batato), alyvuogių aliejaus, rudojo cukraus, bekvapio losjono, bespalvio pagrindo, pasirinktos spalvos nagų lako ir spindesio suteikiančio bespalvio nagų lako.

Kaip viskas vyksta? 

1. Pirmiausia ruošime kaukę: nulupume šviežias saldžias bulves, atpjauname keletą gabalėlių ir padedame į šalį. Likusius batuto vaisius smulkiname trintuvu, kol gausime tyrelę. Į ją įpilame alyvuogių aliejaus. Šveitimui: sumaišykite rudąjį cukrų ir alyvuogių alejų.

2. Vonelę pripildome šilto vandens (bet ne per karšto, kad nežūtų vitaminai) ir pamerkiame pėdas. Nepamirškite į vandenį įdėti jau paruoštų saldžiųjų bulvių gabalėlių bei šiek tiek rudojo cukraus. Palaikykite apie 10 minučių.

3. Paruošiame nagučius įprasta tvarka. Pašaliname nuo pėdų susidariusas nuospaudas ir suragėjusią odą.

4. Pėdas įtrinkite pasigamintu šveitikliu iš rudojo cukraus ir alyvuogių aliejaus. Palaikę keletą minučių, kojas nuskalaukite švariu vandeniu.

5.  Ant kojų tepkite jau paruoštą saldžiųjų bulvių masę. Tada pėdas apgaubkite plastikiniu maišeliu ir suvyniokite į šiltą rankšluotį. Palaikykite apie 10 minučių. Viską pašalinkite  nuplaudamos švariu vandeniu.

6. Kojas pamasažuokite naudodamos bekvapį losjoną.

7. Švariai nuvalykite nagus ir nepamiškite panagių. Tada nagus padenkite bespalviu pagrindu, tada dviem sluoksniais spalvoto nagų lako ir kai viskas išdžius – nagutį patepkite spindesio suteikiančiu bespalviu nagų laku.

Šios procedūros kaina grožio salone siekia 130 – 140 Lt. Tikrai verta kojas palepinti namie, reikia tik trupučio laiko ir pastangų.

***

Tvoros internetu

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.