3-D technika: nuostabūs marmuro nagučiai

Kanadoje gyvenanti Olga Palylyk yra viena geriausių manikiūro specialisčių, kuri ant klientų nagučių kuria tikrą 3-D meną. Viena populiariausių technikų, pavadinimu „marmūro nagučiai“, ji sutiko pasidalinti ir su mumis. Šie geliniu nagų laku sukurti nagų ornamentai puikiai atrodo bet kuriuo metų laiku ir tinka prie visų spalvų.

1.  Paruoškite nagutį įprasta tvarka, kaip ir prieš kiekvieną gelinių nagų priauginimo procedūrą. Uždėkite nago formą. Užtepusios gelį palikite nagutį po UV spindulių lempa 20 sekundžių.

 2. Geliu suformuokite norimo nago dydį: ilgį ir formą. Patepkite specialiu blizgikliu ir dar kartą palaikykite po lempa apie 2 minutes.

3. Naudodamos plonytį dekoro teptuką ir baltą gelinį nagų laką, ant nagučio formuokite marmuro raštus. Nebijokite iškilumų – kuo jų daugiau, tuo geriau. Tik neperkraukite vieno nagučio. Viską atlikite saikingai.

apvesti naguti baltu teptuku

4. Nepamirškite tinkamai išpildyti viso nago, nepalikite tuščių tarpų, bei neužpildytų kampučių. Nagutį palikite po lempa dviems minutėms.

5. Patepkite pirmąjį sluoksnį pasirinktos spalvos nagų laką. Neskubėkite ir leiskite, kad nagų lakas tekėdamas savaime užpildytų susidariusius nelygumus. Taip atspalviai pasiskirstys natūraliai ir atrodys daug gražiau. Džiovinkite po lempa apie 2 minutes.

 6. Naudodamos sidabro spalvos blizgų nagų laką paryškinkite tik keletą vietelių. Taip nagučiui suteiksite žaismingumo.

7. Dabar nagutį patepkite bespalviu spindesio suteikiančiu geliniu nagų laku. Džioviname po lempa 2 minutes.

8. Kai baigiate su spalvinimu dar kartą ant nagučio užtepkite bespalvio gelio, iš kurio formavote nagą. Taip apsaugosite iškilimus nuo aplinkos veiksnių.

9. Nuvalykite nagutį. Dilde pataisykite jo formą ir dar kartą nuvalykite.

10. Užtepkite dar vieną sluoksnį gelinio nagų lako. Palikite po lempa 2 minutėms.

11. Nuvalykite nagutį dar kartelį ir bus baigta!

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.