3 būdai, kaip nagučius paversti žėrinčiais

Jau kalbėjome apie manikiūrą, kainuojantį $51,000. Tada ant nagų yra pritvirtinami 10 karatų deimantai. Tokiu būdu sukuriamas labai jau prabangus prancūziškas manikiūras. Jei negalite sau leisti tokio malonumo, pateikiame 3 pasiūlymus, kaip nagučius paversti itin žėrinčiais. Teko apkeliauti tikrai nemažai salonų, kad surastume vietą, kurioje būtų teikiamos panašios paslaugos už prieinamą kainą. O jų radome ne vieną, o visas tris!

> Finikso mieste įsikūrusiame Tocaloma Spa (jis priklauso Hiltonų dinastijai) vos už 49$ galite pasidaryti žėrintį pedikiūrą. Vietoj nagų lako pritvirtinami akinamai spindintys Svarovskio kristalai. Ant pirštukų paliekama apie 90 vienetų kristalų, keletą jų gaunate išsinešti į namus. Toks pedikiūras išsilaiko apie tris savaites.

 > Itin prabangus manikiūras, kurį siūlo Londone įsikūręs viešbutis Ritz. Bendradarbiaujant kartu su nagų lako gamintoju „Orly” ir šios įmonės įkūrėjo Jeff”o Pink’o sukurtu tikro aukso nagų laku, ant nagų padaromas tikras menas.   Šis malonumas kainuoja apie £85 (t.y.  $136). Tai ne tik  naujos kartos prancūziškas manikiūras, bet į kainą įtraukiama ir gydomoji procedūra. Aukso dalelėmis praturtintas nagų lakas padengiamas itin plonu sluoksniu. Įstriža linija atrodo įdomiau ir optiškai ilgina nagutį.

> Šio manikūro, kurį matote nuotraukoje, kaina – 100$. Jį siūlo grožio salonas, pavadinimu Immix Hair Gallery & Day Spa. „Deimantiniai nagučiai” – tai daugiau kaip 200 vienetų Svarovskio kristalų. Žinoma, jei jūsų nagai itin ilgi, kaina gali kilti.  Nagų priežiūros specialistas Bresay DeFoor sako: „darydamas tokį manikiūrą visada renkuosi akrilinius nagučius, kuriuos padengiu intensyviu sidabro atspalvio nagų laku. Tik tada dekoruoju blizgučiais. Kai viskas baigta, nagą padengiu gelio sluoksniu, ir džiovinu po UV lempa. Iš tiesų tai yra tikrai paprasta!”

***

Licencijuotas dokumentų saugojimas

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.