12 lengvai padaromų nagų dizainų šventiniam vakarui

Keletas idėjų toms, kurios negali pasigirti pinigų gausa ir įsigyti labai prabangiam manikiūrui skirtų priemonių. Kita vertus – juk nagučiai yra tas turtas, kurį galima dabinti kaip tik norime. Vienas svarbiausių dalykų, puošiant nagučius ypatingam vakarui – tai pasilinksminti! Pristatome 12 gražių, originalių ir labai paprastų bei greitai padaromų šventinių nagų dizainų.

„Cukrinukai“

 Saldžiai atrodantys nagučiai kaip tikri cukriniai Kalėdų sausainiukai. Prireks perlų atspalvio nagų lako, o pamarginimui kuo puikiausiai tiks blizgučiai.

„Žiemiškas vakaras“

 Šis dizainas primena tamsią žiemos naktį, kai danguje žybsi keletas žvaigždučių. Tamsų nagų laką (geriau būtų nejuodas, o tamsiai žalias). Viršų patepkite skaidriu nagų laku su blizgučiais .

„Karameliniai“

Klasikinis dizainas, puikiai tiksiantis tiek į diskoteką, tiek į darbo pobūvį. Nago pusmėnulius galite paryškinti šviesiai gelsvo atspalvio nagų laku, o pagrindinė spalva – karamelinė.

„Ledinis prancūziškas manikiūras“

Jei nusprendėte, kad prancūziškas manikiūras tinka ir Kalėdoms, galite jį šiek tiek patobulinti. Nago priekį patepkite perlų atspalvio nagų laku, o paviršių – blyškiu rožiniu nagų laku su blizgučiais.

„Žydrosios Kaldėdos“

 Tamsiai mėlynas nagų lakas bei stambūs sidabro spalvos blizgučiai – vėl primins šaltą Kalėdų naktį.

„Įvairūs“

Rinkinys „The Sephora by OPI Glimmer Wonderland“ susideda iš 18 mažų nagų lako buteliukų. Kodėl gi jų visų neišbandžius vienu metu?

„Fantazija“

 Laisvę fantazijai! Užuot kruopščiai dailinusios simetriškus ir vienodus brūkštelėjimus, spindinčius nagų lakus derinkite įvairiomis kryptimis: vertikaliai, horizontaliai, įstrižai ir kaip tik dar sugalvojate.

„Cukrinė slyva“

 Šokolado rudumo nagų lakas – pagrindinė spalva. Nago galiukai (kaip klasikinio prancūziško manikiūro atveju) patepami sidabriniu atspalviu.

„Pipirmėtės saldainiai“

 Šis nagų dizainas primena visiem gerai žinomus pipirmėtes saldainius. Nagutį nulakuojame baltai, o per vidurį tepame įstrižą baltą juostą.

Nagučiai su priedu

 Manikiūras, tinkantis ne tik paaugliams. Lipdukais dekoruoti nagučiai kuo puikiausiai tiks naujametiniui karnavalui.

„Šventinis raudonis“

 Pirmiausia nagutį nulakuojame tradicine raudona spalva. Vėliau jį patepame bet kuriuo pasirinktu blizgiu nagų laku.

„Priklijuojami“

 Išeitis toms merginoms, kurios nemėgsta ilgai laukti ir džiovinti tradicinio nagų lako.  Sephora įmonė siūlo greitai priklijuojamus „tipsus“. Juos labai lengva naudoti: reikia tik apkirpti pagal jūsų nagų formą, pašildyti tarp delnų, nulupti apsauginę plėvelę ir pritvirtinti prie nagučio. Greita ir paprasta, o laikosi ilgiau nei įprastas nagų lakas.

 

***

Sodybos nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas

Share

Naujausi įrašai

Komentarai negalimi.